Bluza ndezëse - Shpërthim muzikor

Kodi: 01-057
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bluza ndezëse - Shpërthimi muzikor blini bluzën tuaj të aktivizuar me zë në internet. E këmisha me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt me barazues përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, kufje, barazues.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kjo bluzë LED EL është 100% pambuk. Ka një panel elektro-lumineshent (EL) në pjesën e përparme që reagon ndaj muzikës në kohë me çdo gjë që po dëgjoni. Ai gjithashtu u jep të tjerëve një udhëzues ritmi vizual. Mundësohet nga një paketë baterie e vendosur brenda bluzës. Dhe paneli Equalizer mund të hiqet dhe të zëvendësohet elegant dhe i përshtatshëm.

Nëse dëshironi një bluzë vezulluese të personalizuar me logon ose dizajnin tuaj, thjesht plotësoni formularin e porosisë direkt këtu . Ne do të prodhojmë bluza LED për ju me logon e ofruar ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.

Bluza ndezëse - Shpërthim muzikor

Blini bluzën tuaj të aktivizuar me zërin në internet. E këmisha me shumicë për çmimin më të mirë. T-shirt Equalizer përzgjedhja më e madhe në botë - MTV DJ, Alien, Equalizer.

  • 100% pambuk, bluze vetem ne ngjyre te zeze
  • Bluza lahet vetëm me dorë
  • Mini paketë ose njësi kontrolli, është e lëvizshme për larje.
  • Paketa mini është e pajisur me një çelës ON / OFF dhe një rrotë lëvizëse të ndjeshme - ju mund të zgjidhni ndjeshmëri të lartë ose të ulët ndaj zërit
  • Kërkon 4 bateri të rregullta AAA (nuk përfshihen)

Vini re se ka kompani që shesin bluza LED shumë të lira me materiale më të lira dhe për shkak të këtij problemi, NJËSITË KEQFUNKSIONON dhe prodhojnë një dritë më pak të gjallë. Shesim bluza LED CILESORE me materiale ME TË KIRË. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET.

Mos blini bluza LED të lira. Klikoni për më shumë informacion .


tavolinë me madhësi bluzash led

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim