Këmisha LED me porosi - paketë 30x

Kodi: 01-053-30
87 000 L 78 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 65 750 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Këmisha LED të personalizuara - paketë 30x - ne do të prodhojmë 30 copë bluza LED ndezëse për ju me logon dhe modelin e dhënë, pikërisht sipas kërkesave tuaja.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Këmisha LED të personalizuara - paketë 30x - ne do të prodhojmë 30 copë bluza LED me logon e dhënë ose dizajnin grafik pikërisht sipas kërkesave tuaja. Me këtë këmishë LED ju patjetër do të keni një mjet të shkëlqyer marketingu për të promovuar aktivitetet tuaja të biznesit.

Këmisha me ndriçim të personalizuar - ndihmë për të promovuar veten ose biznesin tuaj. Imagjinoni logon ose dizajnin tuaj grafik në këto bluza të paharrueshme! Ju do të merrni një vëmendje të pabesueshme të të tjerëve për çdo gjë, atë që dëshironi të promovoni në këto bluza unike.

fabrika e bluzave me porosi led

Krijoni bluzat tuaja LED - vizitoni www.led-t-shirts.eu

Me këmisha ndezëse janë shumë më ekspresive sesa bluzat me printime standarde. Logoja juaj do të ndizet në të gjitha ngjarjet e klientëve tuaj. E shkëlqyeshme për suvenire, e shkëlqyeshme për aksione promovuese dhe ngjarje të ndryshme.

këmisha me porosi


Nëse jeni të interesuar, ju lutemi ndiqni këto hapa.

1. Hapi: Për llogaritjen e çmimit përfundimtar të këmishave LED me porosi prej 30 copë, ju duhet të specifikoni madhësinë e saktë të bluzave (S – XXXL) dhe vendin e dorëzimit për llogaritjen e kostove të transportit.

2. Hapi: Ne kemi nevojë për logon tuaj ose dizajnin grafik për animacione të personalizuara të paneleve LED me rezolucion të lartë (ideal në kthesa).

3. Hapi: NE do të përgatisim animacionin e panelit LED të personalizuar me logon tuaj ose dizajnin grafik dhe do t'ju dërgojmë me e-mail në një skedar GIF për konfirmimin tuaj.

4. Hapi: Nëse jeni dakord me animimin e panelit LED, ne do t'ju dërgojmë të dhëna për parapagim. Ne pranojmë Paypal ose transfertë bankare.

5. Hapi: Pasi të marrim pagesën, do të fillojmë me procesin e prodhimit. Zakonisht duhen 14 - 21 ditë - kjo varet nga sasia totale e pjesëve të porositura të bluzave led me porosi.

6. Hapi: Kur të përfundojmë prodhimin e bluzave LED me porosi, do t'ju dërgojmë një paketë me porosinë tuaj në adresën e dërgesës me shërbimin postar të klasit të parë dhe do t'ju dërgojmë numrin e përcjelljes. Kështu që ju mund të gjurmoni paketën tuaj në internet.

Ne dërgojmë këmisha LED me porosi në mbarë botën. Kemi klientë në 31 vende të botës.

Nëse jeni seriozisht të interesuar , na dërgoni kërkesat tuaja në lidhje me bluzat e ndezura me porosi direkt në [email protected]

bluzë led me porosi këmisha me porosi ndezëse ose me shume..

!!!Ju lutemi vini re se ka kompani nga Kina që prodhojnë bluza led shumë të lira me porosi me materiale më të lira, dhe për këtë arsye mallrat janë shpesh me të meta dhe drita është më pak ekspresive !!!

Shesim bluza led cilësore me porosi me materialet MË TË MIRË. Për më tepër, ne ofrojmë një GARANCI 2 VJET. Ne kemi certifikimin CE dhe ROHS të produkteve tona. Kompania jonë mban një certifikatë të njohur ndërkombëtarisht të sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO 9001:2008 - Kliko për më shumë informacion

bluza led me porosi

Specifikimi i këmishave LED:

  • Bërë nga 100% pambuk. Bluzat e cilësisë së lartë janë në gjendje vetëm në ngjyrë të zezë.
  • Paneli LED është ngjitur në këmishë përmes zinxhirit Velcro - lejon çmontimin e lehtë të panelit.
  • Mini paketa ose njësia e kontrollit (ku është futur bateria) është e lëvizshme për shkak të larjes së bluzës.
  • Paketa mini është e pajisur me çelësin ON/OFF dhe rrotën e ndjeshme të lëvizjes - mund të zgjidhni ndjeshmëri të lartë ose të ulët.
  • Bateritë: 4 x AAA (nuk përfshihen)

Nëse kompania juaj dëshiron të rrisë ndërgjegjësimin e markës, bluzat tona LED ndezëse janë një shtesë e shkëlqyer për strategjinë tuaj të marketingut. Ata janë me të vërtetë mjet efektiv marketingu për promovime dhe ngjarje dhe me të vërtetë dallohen në turmë kudo që i përdorni!

bluza led me porosi

FAQ rreth bluzave LED

Si punon?
Është përdorur teknologjia elektrolumineshente për t'i bërë ato të ndezin. Paneli LED është bërë nga letra e hollë dhe material fleksibël. Kjo do të thotë, që nëse vishni këtë bluzë, ndiheni saktësisht njësoj sikur të vishni një bluzë klasike. Teknologjia e sensorit të zërit mund të ndizet me çdo tingull, zhurmë ose muzikë. Paneli LED është ngjitur në T-Shirt përmes një zinxhiri Velcro. Mini kutia e kontrollit ofrohet veçmas dhe mund të lidhet në rripin tuaj. Mund të kaloni butonin e ndezjes/fikjes në kutinë e kontrollit të vogël (inverter) për të kontrolluar dritat dhe ndjeshmërinë ndaj zërit.

Si furnizohet me energji dhe sa kohë funksionon?
Mundësohet nga 4 bateri AAA 1,5V. Fuqia e baterisë mund të zgjasë për 10-14 orë në varësi të kohëzgjatjes së përdorimit ose në varësi të markës së baterisë.

Si mund t'i laj ato?
Bluzat led mund të lahen lehtësisht. Thjesht shkëputni panelin LED me tela nga bluza dhe hiqni paketën e baterisë.

Disa referenca të bluzave LED me porosi:

bluzë pepsi led me porosikëmishë led me porosi rcn

këmisha led me porosi redbullkëmisha led me porosi herbalifee-jazero

John Gallen
John Gallen "Ne jemi shumë të kënaqur me bluzat led me logon e kompanisë sonë. Ne mund t'ju rekomandojmë këtë kompani, shërbim të shkëlqyeshëm dhe produkt perfekt."
Adela dërgues
Adala Sender "Bluzat e personalizuara led plotësojnë saktësisht kërkesat tona për një mjet të ri marketingu. Dorëzimi i shpejtë, komunikim i përsosur nga shitësi."
Peter Kniebel Peter Kniebel "Kompania ime është në kërkim të furnizuesit të bluzave me logon tonë dhe ne gjetëm këtë kompani. Ne morëm një vendim të shkëlqyeshëm kur e porositëm. Vlera perfekte për paratë dhe cilësia është shumë shumë e mirë."
eugen malik Eugen Malik "Ne jemi një kompani marketingu dhe kemi shumë klientë për të cilët ofrojmë shërbime promovimi dhe marketingu. Klientëve tanë u pëlqejnë bluzat led me porosi, ne e pamë këtë produkt vërtet të dobishëm për të tërhequr vëmendjen e klientëve potencialë."
eva sklalska Eva Skalska "Bashkëpunim perfekt, dërgesë e shpejtë dhe vlerë e madhe - TOP seller!!!"

Videot e bluzave të personalizuara LED që mund t'i gjeni në kanalin tonë YT - YouTube YouTube

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim