Drita LED katrore Smart - shtesë 3x (20x20 cm) - Katrori vezullues RGB + BT + WiFi

Kodi: 78-080
10 900 L 7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Drita LED katrore Smart​ shtesë 3x (20x20 cm) 8x8 = 64 pikselë - Katrore vezulluese RGB + Bluetooth + WiFi me kontroll nëpërmjet APP.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Drita LED katrore Smart​ shtesë 3x (20x20 cm) 8x8 = 64 piksel - Katrore vezulluese RGB + Bluetooth + WiFi me kontroll nëpërmjet APP. Ky zinxhir revolucionar i dritës LED sjell një dekorim unik me dritë në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android, iOS . Kjo paketë përmban një kontrollues - lidhje dhe kontroll Wi-Fi/Bluetooth dhe 3 katrorë të lehta, secili me përmasa 20x20 cm. Ka 64 drita LED me 8x8 piksel në çdo katror. Dritat e rregullueshme RGB të II. brezi Twinkly Squares.

Sheshi LED shtesë i ndritshëm për ngjyrën e murit RGB - LED Twinkly Squares 3x 64 copë LED

dritat led me katrorë vezullues

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Shiriti është projektuar për përdorim të brendshëm - mbrojtje IP20 .

Sheshe dekorative të lehta - TWINKLY SQUARES (64 copa dritash në një katror)

shesh led për ndriçim

Shiriti i dritës përbëhet nga 64 copa dritash LED të përshtatshme për çdo dekorim. Dioda RGB do të thotë që dritat LED mund të krijojnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Dekoratë e bukur me dritë - vendosni ngjyrat tuaja, animacionet dhe motivet e dritave LED së bashku për pajisje të shumta LED

led katror me ngjyra të ndezura

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi të keni një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra dhe një xixëllonje LED në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi. dekorim i murit led

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

katror i zgjuar LED në mur

Zbukurim universal me dritë LED i kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , dekorimi juaj me dritë do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "ekranit sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ndryshimet e dritave në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Karakteristikat:

plus 64 LED në një katror
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus Drita RGB - shkallë 16 mil. ngjyrat
plus Përdorimi universal
plus 3 katrore LED në paketim


Specifikim:

Modeli: TWQ064STW-03-BAD
Numri i diodave: 64 për një katror
Qëndrueshmëria: IP20
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Përmasat e pjesës së ndriçuar: 20x20cm
Lloji LED: RGB
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30,000 orë


Përmbajtja e paketës:

Drita LED 3x katror me 64 dioda
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim