Twinkly MUSIC DONGLE - kontrollues muzikor për dritat LED + Wi-Fi + BT

Kodi: 78-024
4 900 L 3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kontrollues Wi-Fi muzikor për dritat LED Twinkly MUSIC DONGLE kërcen dekorimin tuaj të dritës LED në ritmin (tonet) e muzikës së luajtur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kontrollues Wi-Fi muzikor për dritat LED Twinkly MUSIC DONGLE kërcen dekorimin tuaj të dritës LED në ritmin (tonet) e muzikës së luajtur. Ky kontrollues me valë komunikon me pajisje me drita Twinkly, të tilla si vargjet e dritës LED, muri LED, pema LED dhe të tjera. Thjesht futeni në çdo port USB, nga ku merr energji dhe gjithçka tjetër kontrollohet nëpërmjet një aplikacioni celular. Lidhja midis dritave LED dhe kontrolluesit MUSIC është me valë - Wi-Fi dhe Bluetooth.

Algoritmet më të rinj TOP të Twinkly Music deshifrojnë çdo burim audio në kohë reale. Kjo pajisje kap çdo muzikë në dhomë me mikrofonin e saj, gjithashtu i përgjigjet duartrokitjeve ose tingujve të tjerë. Kontrolluesi përmban një detektor BPM super të saktë, i cili është gati të krijojë drita që kërcejnë në sinkronizim me muzikën. Gjithçka kontrollohet nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android dhe iOS. Kontrolluesi MUSIC është projektuar për përdorim të brendshëm - mbrojtje IP20 .

kontrollues muzikor për twinkly

Me Twinkly MUSIC DONGLE , dekorimi juaj me dritë do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas BPM dhe parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "shfaqjes sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Me MUSIC mund të shijoni edhe videolojëra, të përjetoni një dimension të ri kur luani lojëra! Dritat që ndryshojnë në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë.

muzikë vezulluese

Twinkly Music - Vallëzoni dritat tuaja!

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato. Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë.

kontrolloni dritat LED sipas muzikës

Lehtë për t'u përdorur, mundësohet me USB, kontrollohet nëpërmjet një aplikacioni celular, çdo burim muzike ose zëri

led barazues twinkly

Çdo festë, lojëra apo dekorime për Krishtlindje do të marrin një dimension të ri

kontrolli i dritës së muzikës vezulluese

Karakteristikat:

plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje me valë
plus Lidhës i rrymës USB 2.0
plus Përdorim universal - për çdo burim muzikor

Specifikim:

Modeli: TMD01USB
Rezistenca: IP20
Lidhja Wi-Fi: 802.11 b / g / n
Lidhja Bluetooth: BT v4.2
Frekuenca Wi-Fi: 2,4 GHz
Tensioni i hyrjes: 5V 500mA
Gama: deri në 10 metra

Përmbajtja e paketës:

1x kontrollues USB MUSIC
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim