Zinxhirë të lehtë smart 6M - Twinkly Cluster - 400 copë LED RGB + BT + Wi-Fi

Kodi: 78-025
18 900 L 15 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 13 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Zinxhirë të lehtë smart 6M - Twinkly Cluster - 400 copë LED RGB + BT + Wi-Fi jo vetëm për dekorimin e dritave të Krishtlindjeve në ambiente të jashtme dhe të brendshme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Zinxhirë të lehta inteligjente të programueshme nëpërmjet aplikacionit në celular 6m - Twinkly Cluster me 400 copë drita LED RGB, kontroll Bluetooth + Wi-Fi nëpërmjet Smartphone jo vetëm për dekorimin e dritave të Krishtlindjeve në ambiente të jashtme dhe të brendshme. Ky zinxhir revolucionar i dritës LED sjell një dekorim unik me dritë në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android, iOS .

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Dritat janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm - mbrojtje IP44 . Ky zinxhir është 6 metra e gjatë dhe ka 400 llamba LED në të .

Zinxhirë ndriçimi LED - Llamba TWINKLY 6M - 400 copë LED

Zinxhirë me dritë LED

Shiriti i dritës përbëhet nga 400 copë drita LED të përshtatshme për çdo dekorim. Dritat janë të vendosura krah për krah, me një distancë prej 1,5 cm. Dioda RGB do të thotë që dritat LED mund të krijojnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

twinkly grumbull

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi një draperie të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

llamba inteligjente të Krishtlindjeve

Zinxhir universal LED i kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

Dekoratë e bukur me dritë - vendosni ngjyrat, animacionet dhe motivet tuaja të dritave LED

Zinxhiri i dritës LED i ndezur

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , perdja juaj e dritës do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "shfaqjes sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Me MUSIC mund të shijoni edhe videolojëra, të përjetoni një dimension të ri kur luani lojëra! Dritat që ndryshojnë në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Një LED unike që ka të gjitha ngjyrat e ndritshme të ylberit

shirit drite leddritat led wifi

Karakteristikat:

plus 400 LED
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus Drita RGB - shkallë 16 mil. ngjyrat
plus Përdorimi universal
plus Mbrojtje IP44


Specifikim:

Modeli: TWC400STP-BEU
Numri i diodave: 400
Gjatësia e kabllit me llamba: 6 m
Gjatësia e kabllit nga drita e parë në përshtatës: 3,5 m
Rezistenca: IP44
Diametri i diodës: 4,3 mm
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Hapësira e diodave LED: 1,5 cm
Lloji LED: RGB i shpërndarë i sheshtë
Kabllo: e zezë-jeshile
Tensioni i hyrjes: 240 V
Tensioni i daljes: 24V/1A
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30,000 orë


Përmbajtja e paketës:

1x zinxhir i lehtë LED me 400 dioda + kontrollues
1 x përshtatës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim