Pema LED e Krishtlindjes SMART 2,1 m me drita - Twinkly - 390 copë RGB + BT + Wi-Fi

Kodi: 78-082
49 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 40 833 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Drita LED e pemës së Krishtlindjes SMART lartësi 2,1 m dhe diametër 1,25 m - Twinkly - 390 copë RGB + Bluetooth + WiFi (e kontrollueshme përmes smartphone).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Drita LED e pemës së Krishtlindjes SMART lartësi 2,1 m dhe diametër 1,25 m - Twinkly - 390 copë RGB + Bluetooth + WiFi (e kontrollueshme përmes smartphone). Pema me kontrollin e dritave nëpërmjet aplikacionit në celular. Këto drita revolucionare LED pemësh sjellin dekorim unik me dritë në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat LED të pemës kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android dhe iOS . Pema artificiale ka 390 dioda me ngjyra LED, lartësia totale e pemës është 2,1 metra dhe diametri i poshtëm është 1,25 metra.

RGB LED Smart Pema - kontrolli i mënyrave të ngjyrave përmes aplikacionit direkt në smartphone

pema e Krishtlindjes me dritaled pemë ndriçimi twinklykontrolli i udhëhequr nga pema e Krishtlindjeve me vezullim nëpërmjet celularit

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Dritat janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm - mbrojtje IP44 .

Pema me drita - pema e Krishtlindjeve inteligjente LED TWINKLY - 390 copë

led pemë e Krishtlindjeve twinkly për kontrollin e aplikacionit smartphone

Pema e Krishtlindjeve LED me lartësi 2,1 m dhe diametër 1,25 m - dritat TWINKLY - 390 copë

dritat vezulluese të pemëve

Pema artificiale ka gjithsej 39 0 copë drita LED . Kablloja është e zezë dhe jeshile - për t'u bashkuar me pemën. Dioda RGB do të thotë që dritat LED mund të krijojnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

llamba inteligjente të Krishtlindjeve

Dritat LED - Pema e Krishtlindjes e kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve.

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularpema më e bukur e Krishtlindjesshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , pema juaj e Krishtlindjes do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "shfaqjes sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Me MUSIC mund të shijoni edhe videolojëra, të përjetoni një dimension të ri kur luani lojëra! Dritat që ndryshojnë në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Karakteristikat:

plus 390 LED
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus Dritë RGB
plus Montim dhe instalim i lehtë - Set i shpejtë


Specifikim:

Modeli: TG70P3G21P02
Lartësia e pemës: 2,1 m
Diametri i pemës: 1,25 m
Numri i diodave: 390
Rezistenca: IP20
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Kabllo: e zezë-jeshile
Tensioni i hyrjes: 240 V
Tensioni i daljes: 24V / 1,5A
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30,000 orë
Konstruksion i palosshëm dhe stendë metalike


Përmbajtja e paketës:

1x pema e Krishtlindjes me 390 dioda + kontrollues
1 x përshtatës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim