Pema LED inteligjente e kontrolluar nëpërmjet celularit 1,5 m - Twinkly Tree - 250 copë RGB + BT + Wi-Fi

Kodi: 78-028
29 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 24 917 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pema LED inteligjente e kontrolluar nëpërmjet celularit 1,5 m - Pema e Twinkly - 250 copë RGB + BT + Wi-Fi. Pema e Krishtlindjes me kontrollin e dritave nëpërmjet aplikacionit në smartphone.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pema LED inteligjente e kontrolluar nëpërmjet celularit 1,5 m - Pema Twinkly - 250 copë RGB + BT + Wi-Fi. Pema e Krishtlindjes me kontrollin e dritave nëpërmjet aplikacionit në smartphone. Këto drita revolucionare LED pemësh sjellin dekorime unike ndriçimi në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat LED të pemës kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android dhe iOS . Pema artificiale përbëhet nga tre seksione, ka 36 degë dhe drita në 6 rreshta, lartësia totale e pemës është 1,5 metra.

Pema e zgjuar LED me ndriçim - kontrolli i mënyrave të ngjyrave përmes aplikacionit direkt në celular

pema e Krishtlindjes me dritapemë artificiale me shkëlqimpema e Krishtlindjes në celular

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Dritat janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm - mbrojtje IP20 .

Pema me drita - pema e Krishtlindjeve inteligjente LED TWINKLY - 250 copë

dritat e pemës së Krishtlindjes me LED

Pema e Krishtlindjeve LED - Drita TWINKLY - 250 copë

ndriçim vezullues i pemës

Pema artificiale përbëhet nga tre seksione, ka 36 degë dhe drita në 6 rreshta - gjithsej 400 copë drita LED . Kablloja është me ngjyrë të zezë-jeshile - për bashkim me pemën. Dioda RGB do të thotë që dritat LED mund të krijojnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

llamba inteligjente të Krishtlindjeve

Dritat LED - Pema e Krishtlindjes e kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularpema më e bukur e Krishtlindjesshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , pema juaj e Krishtlindjes do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "ekranit sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ndryshimet e dritave në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Një diodë unike LED që ka të gjitha ngjyrat e ndritshme të ylberit - 16 milionë nuanca

shirit drite leddritat led wifi

Karakteristikat:

plus 250 LED
plus Kontroll përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus Dritë RGB
plus Ai përbëhet nga 3 pjesë


Specifikim:

Modeli: TWT250STP-BEU
Lartësia e pemës: 1,5 metra
Numri i diodave: 250
Qëndrueshmëria: IP20
Diametri i diodës: 4,3 mm
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Lloji LED: RGB i shpërndarë, i drejtë
Kabllo: e zezë-jeshile
Tensioni i hyrjes: 240 V
Tensioni i daljes: 24V/1,5A
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30 000 orë


Përmbajtja e paketës:

1x pema e Krishtlindjes me 250 dioda + kontrollues
1 x përshtatës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim