Pema LED për aplikacionin e Krishtlindjeve e kontrolluar 2M - Pema me dritë vezulluese - 300 copë RGB + W + BT + Wi-Fi

Kodi: 78-030
29 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 24 917 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Pema LED për aplikacionin e Krishtlindjeve e kontrolluar 2M - Pema me dritë vezulluese - 300 copë RGB + W + BT + Wi-Fi. Kontrolloni përmes aplikacionit në smartphone.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pema LED për aplikacionin e Krishtlindjeve e kontrolluar 2M - Pema me dritë vezulluese - 300 copë RGB + W + BT + Wi-Fi. Kontrolloni përmes aplikacionit në smartphone. Pema me drita - Dritat që do t'ju pëlqejnë. Këto drita revolucionare LED pemësh sjellin dekorime unike ndriçimi në shtëpitë tona duke përdorur teknologjinë më të fundit. Dritat LED të pemës kontrollohen nëpërmjet një aplikacioni celular që është i pajtueshëm me Android dhe iOS . Pema LED përbëhet nga një shirit qendror, i cili është 2 metra i lartë dhe 300 dioda me ngjyra LED RGB + W, të shtrira nga lart poshtë, diametri i rrethit të poshtëm është 1 metër, ngjyra e kabllit është e zezë.

tiparet e pemës LED

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën ose pamjen e jashtme. Dritat janë projektuar për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm - mbrojtje IP44 .

pemë me dritë vezulluese

Pema me drita - pema e Krishtlindjeve inteligjente LED TWINKLY - 300 copë

Pema e Krishtlindjeve led për smartphone

​Dioda RGB + W do të thotë që dritat LED mund të bëjnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash + W të bardhë . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

llamba inteligjente të Krishtlindjeve

Dritat LED - Pema e Krishtlindjes e kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

aplikacioni twinkly celular

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularKontrolli i pemës LED

Instalim i shpejtë dhe funksionim i lehtë falë aplikacionit të sofistikuar celular Twinkly

pemë e udhëhequr

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , pema juaj e Krishtlindjes do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "ekranit sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ndryshimet e dritave në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Diodë unike LED me një arkitekturë të re me 4 kanale që ka të gjitha ngjyrat e ndritshme të ylberit dhe ngjyrën e bardhë të pastër perfekte

shirit drite ledrgb + w ledllamba led të kontrolluara nëpërmjet wifi

Karakteristikat:

plus 300 LED
plus Kontrolloni përmes aplikacionit celular
plus Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
plus Drita RGB + W
plus Lartësia 2 metra
plus Mbrojtje IP44


Specifikim:

Modeli: TWP300SPP-BEU
Lartësia e pemës: 2 metra
Numri i diodave: 300
Rezistenca: IP44
Diametri i diodës: 5 mm
Lidhja: Wi-Fi, Bluetooth
Lloji LED: RGB + W i shpërndarë, mat
Kabllo: e zezë
Tensioni i hyrjes: 240 V
Tensioni i daljes: 24V/1,5A
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30 000 orë


Përmbajtja e paketës:

1x pemë LED me 300 dioda + kontrollues
1 x përshtatës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim