Shirit LED shtesë 1,5 m për Twinkly Line - 100 copë RGB

Kodi: 78-035
4 900 L 3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shirit shtesë të dritës LED 1,5 m për Twinkly Line - 100 copë RGB - përdoret për të zgjatur shiritin e dritës LED - mbrapa ngjitëse.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shirit shtesë të dritës LED 1,5 m për Twinkly Line - 100 copë RGB - përdoret për të zgjatur shiritin e dritës LED - mbrapa ngjitëse. Ka një ngjitëse 3M në pjesën e pasme të shiritit për instalim dhe ngjitje të lehtë kudo. Kjo paketë përmban një shirit drite shtesë prej 1,5 metrash , i cili lidhet lehtësisht me linjën kryesore Twinkly Line me një kontrollues duke përdorur një lidhës të integruar. Shirit LED Twinkly Line me kontrollues mund të blihen në dyqanin tonë elektronik. Krijoni gjatësinë tuaj të dëshiruar të shiritit/ndriçimit total. Ju mund të lidhni disa shirita dritë në një rresht.

lidhës vezullues

Pajisjet komunikojnë me njëra-tjetrën me valë duke përdorur Wi-Fi dhe Bluetooth . Mund të çiftoni dhe kontrolloni 10 pajisje ndriçimi Twinkly menjëherë, ose 4000 LED , me të njëjtin motiv dhe model drite shfaqëse. Ju mund të krijoni animacionet tuaja të mahnitshme që do të mbushin dhe ndriçojnë të gjithë dhomën. Dritat janë të dizajnuara për përdorim të brendshëm - mbrojtje IP20 . Shiriti është 1,5 metra i gjatë dhe ka 100 llamba LED RGB.

shirit twinkly rgb

Shirit dekorativ me ndriçim LED 1,5M - TWINKLY LINE (100 copë drita)

shiritat led ndriçojnë vezullues

Shiriti i dritës përbëhet nga 100 copë drita LED të përshtatshme për çdo dekorim. Të   Dioda RGB do të thotë që dritat LED mund të krijojnë një nuancë të lehtë RGB prej 16 milionë ngjyrash . Mund të rregulloni intensitetin e dritës dhe ngjyrën e saktë nga shkalla e ngjyrave. Ky edicion special përfshin integrimin e shtëpisë inteligjente me Google Assistant dhe Amazon Alexa.

shirita led të ndriçuar nëpërmjet aplikacionit të programueshëm

Dekorimi juaj mund të krijohet nga disa pajisje dhe forma të ndryshme . Dëshironi të keni një zinxhir të lehtë në mur, një kornizë me ngjyra dhe një xixëllonje LED në dritare dhe një pemë të madhe Krishtlindjesh në mes të dhomës? Nuk është problem! Krijoni skenën tuaj dhe kontrolloni atë menjëherë me një temë të përbashkët ndriçimi.

Dekoratë e bukur me dritë - vendosni ngjyrat, animacionet dhe motivet tuaja të dritave LED së bashku për disa pajisje LED

Zbukurim universal me dritë LED i kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular për Android dhe iOS

shirit i udhëhequr me vezullim

Aplikacioni i sofistikuar celular çifton telefonin inteligjent me pajisjen dhe ju mund ta kontrolloni atë menjëherë. Vetë aplikacioni harton paraqitjen e dritave dhe më pas mund të vendosni lehtësisht një ngjyrë të ndryshme për secilën llambë ose grup llambash veç e veç. Kontrolli është shumë i thjeshtë, i shpejtë dhe intuitiv . Në aplikacion, mund të zgjidhni nga modelet e paracaktuara, të shkarkoni modele të reja nga interneti nga galeria në internet ose të krijoni temat tuaja dhe t'i ruani ato.

aplikacioni celular twinkly

Ju gjithashtu mund të kontrolloni intensitetin e dritës, shkallën e ndryshimit, ngjyrën, nuancën, shkëlqimin, rrotullimin, përzierjen dhe më shumë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni dritën që të ndizet dhe fiket automatikisht sipas një plani kohor. Funksioni i listës së luajtjes ju lejon të vendosni lloje të ndryshme temash në rend kronologjik dhe t'i ndryshoni ato automatikisht sipas cilësimeve

aplikimi i dyfishtëkontrolli i dritave me celularshirit led wifi

Me pajisjen USB opsionale MUSIC DONGLE , pema juaj e Krishtlindjes do t'i përgjigjet muzikës së luajtur në dhomë, drita do të ndryshojë dhe do të kalojë në ritmin e muzikës , sipas parametrave të vendosur. Ekzistojnë një sërë modelesh dhe temash të disponueshme për zgjedhjen e "ekranit sipas muzikës", të cilat mund të modifikohen dhe vendosen për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Ndryshimet e dritave në ritmin e muzikës, ndërsa barazuesi grafik kërcen menjëherë në çdo festë. Pajisja USB MUSIC është një produkt shtesë, duhet ta blini në dyqanin tonë elektronik.

muzikë vezulluese

Një LED unike që ka të gjitha ngjyrat e ndritshme të ylberit

shirit drite leddritat led wifi

Karakteristikat:

plus 100 LED
plus Lidhës i integruar i lidhjes
plus Ngjitëse 3M në anën e pasme
plus Drita RGB - shkallë 16 mil. ngjyrat
plus Përdorimi universal
plus Gjatësia 1,5 metra


Specifikim:

Modeli: TWL100ADP-B
Numri i diodave: 100
Qëndrueshmëria: IP20
Lidhja: lidhës i integruar në të dy skajet
Gjatësia e shiritit: 1,5 metra
Lloji LED: RGB
Kabllo: e zezë
Tensioni i hyrjes: 240 V
Tensioni i daljes: 24V/1A
Jetëgjatësia e llambës: mbi 30 000 orë


Përmbajtja e paketës:

1x shirit LED shtesë 1,5 metra me 100 dioda
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim