Atlete LED me ngjyra të ndezura - GLUWY Star

Kodi: 88-232
6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Atlete shumëngjyrëshe GLUWY Star LED - me ndërrimin e ngjyrave janë pajisja më e fundit në botën e modës së ditëve të sotme.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Atlete shumëngjyrëshe GLUWY Star LED - me ndërrimin e ngjyrave janë pajisja më e fundit në botën e modës së të rinjve të sotëm. Me këto atlete shkëlqyese me siguri do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival. Prandaj, nëse ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes dhe dëshironi të shkëlqeni , këto atlete COOL me ndezje janë zgjidhja e duhur. Atlete unisex me shkëlqim ose këpucë LED për meshkuj dhe femra .

atlete LED të ngjitura me ndezje

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

modë ngjitëse

Shitësi më i madh i këpucëve LED me shkëlqim në Sllovaki dhe Republikën Çeke

këpucë ngjitëse me shkëlqim
E gjithë këpuca (përveç tabanit) mund të shkëlqejë ose të shkëlqejë me ngjyra të ndryshme që mund t'i personalizoni bazuar në rrobat ose disponimin tuaj. Mund të zgjidhni deri në 11 mënyra ndriçimi (ngjyra të ndryshme + stil ndriçimi) . Çdo atlete është e pajisur me një port USB përmes së cilës mund t'i rikarikoni atletet tuaja me kabllon USB të përfshirë, e cila më pas mund të futet në prizë, PC ose laptop. Gjatë karikimit, këpucët pulsojnë me ngjyrë të kuqe. Nëse janë tashmë të ngarkuar, do të ndalojnë së pulsuari. Jetëgjatësia e baterisë është afërsisht 6 orë. Për të ndezur ose ndryshuar modalitetin e ndriçimit, shtypni butonin e vendosur në gjuhën në thembër nga ana e lidhësit USB për karikim. Kur butoni shtypet për më gjatë, drita fiket.
këpucë led të ngjitura

Deri në 11 mënyra ndriçimi të disponueshme!

7 ngjyra të ndryshme statike - E kuqe, jeshile, blu, e verdhë, cian, vjollcë, e bardhë
4 mënyra të ndryshimit të ngjyrave:
vezullim i bardhë (pulsues vetëm në të bardhë)
ndërrimi i qetë i ngjyrave (ngjyra e gradientit e ndjekur nga ndezje e ngadaltë)
ndezje ngjyrash (duke pulsuar gradualisht në të gjitha ngjyrat)
Ndërrimi i qetë dhe i shpejtë i ngjyrave (ngjyra gradient e ndjekur nga pulsimi i shpejtë)

Specifikimet:

 • Materiali i vetëm: gome
 • Materiali i atleteve: pëlhurë me fibër optike
 • Qëllimi i këpucëve : këpucë të brendshme
 • Fuqia: bateri litiumi e integruar
 • Karikimi: USB (3 orë)
 • Jetëgjatësia e baterisë : përafërsisht. 6 orë
 • Tensioni i baterisë: 3,7 V
 • Modalitetet e dritës: e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, cian, vjollcë, e bardhë, vezullim i shpejtë dhe i ngadalshëm, vezullim i shpejtë, alternimi i vezullimit të ngadaltë dhe të shpejtë

Përmbajtja e paketës:

1x palë këpucë shumëngjyrëshe me shkëlqim
1x kabllo USB karikimi
1x Manual në gjuhën sllovake

Në variantin e produktit, ju lutemi zgjidhni madhësinë e kërkuar të këpucës LED

PS: Nëse madhësia e këpucës nuk ju përshtatet, mund ta dërgoni tek ne për të ndryshuar madhësinë më të madhe ose përkatësisht më të vogël.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim