Helmeta LED Rave - Cyberpunk Party 4000 me 12 LED shumëngjyrëshe

Kodi: 88-278
11 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 9 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Helmeta LED Rave Head - Cyberpunk Party 4000 me 12 LED me shumë ngjyra në një rreth do të jetë një aksesor i shkëlqyer për Halloween, karnavalet, festivalet, festimet dhe festat e ndryshme kërcimi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Helmeta LED Rave Head - Cyberpunk Party 4000 me 12 LED shumëngjyrësh në një rreth do të jetë një aksesor i shkëlqyer për Halloween, karnavalet, festivalet, festimet dhe festat e ndryshme kërcimi. Ka mënyra të ndryshme të dritës, me të cilat të gjithë do t'ju vënë re. Sigurisht, mund të fiket në çdo kohë. Falë universalitetit të saj, maska përshtatet me të gjitha llojet e fytyrave, mund ta përshtatni shumë lehtë.

Ndriçim PARTY RAVE HELMET në kokë

Ndriçim PARTY RAVE HELMET në kokë

Përpunimi cilësor

Maska LED është bërë nga PVC e cilësisë së lartë dhe dritë e ftohtë, e cila nuk dëmton rrezatimin UV dhe nuk ka efekte anësore në trupin e njeriut. Me formën e saj dhe elastikën e rregullueshme, maska do të sigurojë që ju të ndiheni rehat në të.

Përkrenare me maskë LED me shkëlqim Cyberpunk

Në dispozicion deri në 358 mënyra të pabesueshme ndriçimi

Një sfungjer i butë është ngjitur në brendësi (rreth ballit) për të parandaluar presionin në fytyrën tuaj. Hapjet shtesë në maskë lejojnë frymëmarrje të lirë . Maskën mund ta përdorni edhe si dhuratë origjinale për të dashurit apo miqtë tuaj. Me telekomandën, mund të ndërroni deri në 358 mënyra të ndryshme ndriçimi.

helmetë partie led me ndriçim LED

Specifikim:

  • Mënyra të ndryshme ndriçimi (358 mënyra) - Dritë rrethore
  • 12 x LED me shumë ngjyra në një rreth
  • Kontrolli i shpejtësisë, ngjyrës, intensitetit
  • Materiali: PVC me cilësi të lartë
  • Furnizimi me energji elektrike: 3x bateri AA (nuk përfshihen)


Përmbajtja e paketës:
1x helmetë LED
1x telekomandë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim