Ndizni alfabetet për meshkuj - blu

Kodi: 88-194
2 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Azultatet e ndezura për meshkuj - blu, shkëlqejnë më së miri në diskotekë, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Azultatet e ndezura për meshkuj - blu, shkëlqejnë më së miri në diskotekë, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të jeni në qendër të vëmendjes dhe të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini online në dyqanin tonë elektronik. Azultatet e meshkujve janë blu, dhe shkëlqejnë në ngjyrë blu.

Azot për burra LED

Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x CR2032)
Funksionet : ende shkëlqen, ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë

Gjatësia e varëseve për meshkuj: e rregullueshme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

85%