Shirit neoni reklamues silikoni me ngjyra RGB i ndritshëm 5M i papërshkueshëm nga uji me IP68

Kodi: 79-010
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shirit neoni 5M reklamues silikoni me ngjyra RGB (mund të ndryshojë ngjyra) me mbrojtje IP68 (i papërshkueshëm nga uji) me trashësi 8x16mm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shirit neoni 5M reklamues silikoni me ngjyra RGB (mund të ndryshojë ngjyra) me mbrojtje IP68 (i papërshkueshëm nga uji) me trashësi 8x16mm. Shirit reklamues 12V të formësueshëm për krijimin e logove me porosi ose dekorime të tjera. Shiritat e dritës LED silikoni janë një pankartë e shkëlqyer reklamuese në errësirë, por edhe gjatë ditës. Ato mund të përdoren kudo, qofshin tërheqja e klientëve, logoja e ndriçuar, tërheqja e vëmendjes, ndriçimi i një restoranti, bari apo klubi, dekorimi i një apartamenti apo shtëpie, ndriçimi i tarracës, shkallëve, tavaneve, makinave, karvanëve apo edhe kopshteve. Ato mundësohen nga një përshtatës 12V dhe ofrojnë dritë super të ndritshme me ngopje të madhe ngjyrash. Ju mund të zgjidhni nga një larmi nuancash ngjyrash si: blu e errët, blu e hapur, e kuqe, jeshile, vjollcë, rozë, e verdhë, e bardhë e ngrohtë dhe e ftohtë e bardhë ose shirit RGB me ngjyrë.

Rrip LED RGB ndriçues për prodhimin me porosi të reklamave me ndriçim - IP68 i papërshkueshëm nga uji

Rrip LED RGB i ndriçuar

Falë fleksibilitetit të madh, ju mund të krijoni mbishkrimet, fotografitë, vizatimet, logot, shenjat dhe stolitë tuaja të lehta. Shiritin LED mund ta prisni çdo 2,5 cm, t'i lidhni me njëri-tjetrin dhe t'i lidhni edhe me ngjyra të tjera. Aksesorët opsionalë në formën e pjesëve lidhëse plastike, terminaleve plastike, formacioneve prej alumini dhe plastike, do t'ju ndihmojnë me instalimin. Shiritat LED janë bërë nga silikoni "eko-miqësor" i klasit të parë, i cili është rezistent ndaj rrezatimit UV, i papërshkueshëm nga uji (IP68) dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur. Shiritat janë të butë, të formësueshëm, të qëndrueshëm dhe fleksibël, duke siguruar instalim të lehtë dhe të shpejtë kudo që dëshironi.

shirita dekorativ led - prerje

Zgjidhni ngjyrën e duhur me shiritin e dritës LED RGB

shirit ledshirit dritë rgb

Fibër silikoni LED - krijoni logon tuaj të ndritshme

shirita led reklamues

Shkathtësia e shiritave LED garanton përdorshmërinë kudo

shirita led me ngjyra të lehta

Karakteristikat:

plus shkëlqim të lartë
plus konsumi i ulët i energjisë
plus jetë e gjatë funksionimi
plus instalim i lehtë
plus fleksibilitet
plus rezistencës
plus i papërshkueshëm nga uji
plus Rezistenca ndaj UV
plus opsione të ndryshme ngjyrash
plus përdorim i gjithanshëm

Specifikimet:

Materiali: silikoni "eko-miqësor" i klasit të parë, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet
Rezistenca ndaj ujit: IP68
Dimensionet: 8x16 mm
Furnizimi me energji elektrike: DC 12V
Dritat LED: tip SMD2835
Numri i dritave: 120 copë për 1 metër
Paketimi: Rrip LED 5 metra
Temperatura e funksionimit: nga -20 në + 60 ° C
Gjatësia minimale për prerjen e shiritit: 2,5 cm
Konsumi: 10 W (vat/metër)
Gjatësia minimale për përkulje: 8 cm
Drejtimi i përkuljes: vertikal

Aksesorët e rekomanduar : përshtatës rryme 12 V (duhet të blihet veçmas), lidhëse dhe terminale plastike, shina udhëzuese plastike dhe alumini, telekomandë për të kontrolluar intensitetin ose ngjyrën e dritës

Përmbajtja e paketës:

Shirit ndriçues LED 1x5 metra RGB me trashësi 8x16mm
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim