Drita fleksibël shiritash led me mbrojtje IP68 5M - Ngjyra blu e akullt

Kodi: 79-002
nga 4 300 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Drita fleksibël shiritash led me mbrojtje IP68 me trashësi 6x12 mm ose 8x16 mm dhe gjatësi 5 metra - Ngjyrë blu akull.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Drita fleksibël shiritash led me mbrojtje IP68 me trashësi 6x12 mm ose 8x16 mm dhe gjatësi 5 metra - Ngjyrë blu akull. Shirit dekorativ led të përthyeshëm me shkëlqim për reklamim 12V ideal për krijimin e logove, tabelave ose dekorimeve të tjera me porosi . Shiritat fleksibël neoni led janë një pankartë e shkëlqyer reklamuese në errësirë, por edhe gjatë ditës. Dritat fleksibël me shirita led mund të përdoren kudo, pavarësisht nëse tërheqin klientët, logoja e ndriçuar, tërheqja e vëmendjes, ndriçimi i një restoranti, bari apo klubi, dekorimi i një apartamenti ose shtëpie, ndriçimi i tarracës, shkallëve, tavaneve, makinave, karvanëve apo edhe kopshte.

Rripi LED neoni mundësohet nga një përshtatës 12V dhe siguron dritë super të ndritshme me ngopje të madhe ngjyrash. Shirit fleksibël të dritës LED - mund të zgjidhni nga një larmi nuancash ngjyrash si: blu e errët, blu e hapur, e kuqe, jeshile, vjollcë, rozë, e verdhë, e bardhë e ngrohtë dhe e ftohtë e bardhë ose shirit RGB me ngjyrë. Dritat me tub fleksibël LED janë thjesht një mjet i shkëlqyeshëm për reklamim - dritat dekorative me shirit led për përdorim të brendshëm ose të jashtëm (IP 68 të papërshkueshëm nga uji).

Shirita fleksibël neoni LED​ - krijoni logot tuaja, tabelat - IP68 i papërshkueshëm nga uji

dritë fleksibël led

Falë fleksibilitetit të madh, ju mund të krijoni mbishkrimet, fotografitë, vizatimet, logot, shenjat dhe stolitë tuaja të lehta. Shiritin LED mund ta prisni çdo 2,5 cm, t'i lidhni me njëri-tjetrin dhe t'i lidhni edhe me ngjyra të tjera. Aksesorët opsionalë në formën e pjesëve lidhëse plastike, terminaleve plastike, formacioneve prej alumini dhe plastike, do t'ju ndihmojnë me instalimin. Shiritat LED janë bërë nga silikoni "eko-miqësor" i klasit të parë, i cili është rezistent ndaj rrezatimit UV, i papërshkueshëm nga uji (IP68) dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur. Shiritat janë të butë, të formësueshëm, të qëndrueshëm dhe fleksibël, duke siguruar instalim të lehtë dhe të shpejtë kudo që dëshironi.

shirita dekorativ led - prerje

led dritat tub fleksibël

Fibër silikoni LED - krijoni logon tuaj të ndritshme

logot e personalizuara me shirita fleksibël të dritës

Shkathtësia e shiritave LED garanton përdorshmërinë kudo

shirita fleksibël led reklamat e ndriçuara

Karakteristikat:

plus shkëlqim të lartë
plus konsumi i ulët i energjisë
plus jetë e gjatë funksionimi
plus instalim i lehtë
plus fleksibilitet
plus rezistencës
plus i papërshkueshëm nga uji
plus Rezistenca ndaj UV
plus opsione të ndryshme ngjyrash
plus përdorim i gjithanshëm

Specifikimet:

Materiali: silikoni "eko-miqësor" i klasit të parë, rezistent ndaj rrezeve ultraviolet
Rezistenca ndaj ujit: IP68
Dimensionet: 6x12 mm ose 8x16 mm
Furnizimi me energji elektrike: DC 12V
Dritat LED: tip SMD2835
Numri i dritave: 120 copë për 1 metër
Paketimi: Rrip LED 5 metra
Temperatura e funksionimit: nga -20 në + 60 ° C
Gjatësia minimale për prerjen e shiritit: 2,5 cm
Konsumi: 10 W (vat/metër)
Gjatësia minimale për përkulje: 8 cm
Drejtimi i përkuljes: vertikal

Aksesorët e rekomanduar : përshtatës rryme 12 V (duhet të blihet veçmas), lidhëse dhe terminale plastike, shina udhëzuese plastike dhe alumini, telekomandë për të kontrolluar intensitetin ose ngjyrën e dritës

Përmbajtja e paketës:

Rrip drite LED 1x 5 metra me trashësi (6x12mm ose 8x16mm) që mund të zgjidhni në variantin e produktit
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim