Syze dielli të ndezura për festa dhe rave

Kodi: 27-037
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Syze dielli shkëlqyese për ahengje dhe zhurmë - Syzet me ndriçim LED për festa ndriçojnë, të cilat dallohen më së miri në një disko, klub, festë apo festival.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Syze dielli të ndezura për festa dhe rave - Syzet ndriçuese LED për festë, të cilat dallohen më së miri në një disko, klub, festë apo festival, janë zgjidhja e duhur që ju të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm . Këto syze dielli me stil mund të shkëlqejnë ose të shkëlqejnë përgjithmonë. Ato furnizohen me energji nëpërmjet baterive 2xAAA 1,5V (nuk përfshihen).

Bëhuni të padiskutueshëm në çdo festë!

syze me ngjyra të ndezura për festë

Karakteristikat:

plus Përdoreni gjatë ditës, madje edhe gjatë natës
plus Drita e pasme me ngjyra të këndshme
plus Dritë ndezëse ose e përhershme

Specifikim:

Funksionet: ndezje, dritë e përhershme
Furnizimi me energji elektrike: 2xAAA bateri (nuk përfshihen)

Përmbajtja e paketës:

1 x gota me shkëlqim

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim