Syze të rrumbullakëta LED Cyberpunk me ngjyra RGB + telekomandë

Kodi: 27-039
6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Syze të rrumbullakëta LED Cyberpunk me ngjyra RGB + telekomandë, me të cilat mund të ndryshoni ngjyrat dhe mënyrat e ndriçimit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndriçim i rrumbullakët LED Syzet Cyberpunk me ngjyra RGB + telekomandë, me të cilat mund të ndryshoni ngjyrat dhe mënyrat e ndriçimit - mundësuar nga bateria 3x AA 1,5 V ose USB. Syze qesharake LED për burra dhe gra. Syze retro ose syze me shkëlqim feste për telekomandë. Syzet kanë një telekomandë me të cilën mund të ndërroni ngjyra të ndryshme (kombinimi i KUQE, GJELBLI, BLU) ose kombinime dritash - ndriçim, ndezje ose ndriçim vijues i LED-ve, etj.

Syzet me shkëlqim janë perfekte për koncerte, festa rave, festivale, bare, klube, festa LED, Halloween, festa me kostum, karnavale, por edhe si dhuratë origjinale për ditëlindje apo Krishtlindje. Syzet mund të pastrohen butësisht me një leckë të lagur ose një leckë të veçantë për syzet, mos përdorni forcë të tepërt gjatë fshirjes për të shmangur dëmtimin e thjerrëzave dhe më pas fshijini në sipërfaqe të thatë.

Syze retro me shkëlqim - pamje VINTAGE, syze rave për festë me telekomandë

Syzet me ngjyra të ndezura kibernetike punk dizajn rave party

● Syze dielli retro, syze rave për festë, syze të modës qesharake
● Sërish dizajn modern retro VINTAGE pamje fantastike dhe interesante
● Vjen me një rrip elastik për një përshtatje të përsosur
● Kornizë e bërë nga plastika e fortë e cilësisë së lartë, e cila jep një pamje vintage

Karakteristikat:

Unisex - për burra dhe gra
Materiali i kornizës: PC plastike, akrilik, xhami
Diametri i lenteve 5,5 cm
Ngjyra: kornizë e zezë, lente me vrima, LED ndryshon ngjyrën
Furnizimi me energji i syzeve: 3xAA bateri 1,5V (nuk përfshihen)
Ose nëpërmjet kabllit të lidhjes usb - është pjesë e syzeve

Përmbajtja e paketës:

1 x gota me shkëlqim
1x inverter E. (pa bateri)
1x Telekomandë
1x Këllëf praktik me zinxhir
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim