Kontroll me shirit LED ngjyrë vjollce nëpërmjet aplikacionit me Bluetooth 3,5 x 15 cm

Kodi: 01-116
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kontroll me shirit LED ngjyrë vjollce nëpërmjet aplikacionit me Bluetooth 3,5 x 15 cm i cili mund të programohet nga distanca nëpërmjet aplikacionit celular.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kontroll me shirit LED ngjyrë vjollce nëpërmjet aplikacionit me Bluetooth 3,5 x 15 cm i cili mund të programohet nga distanca nëpërmjet aplikacionit celular. Falë madhësisë së tij të vogël dhe peshës së lehtë, shiriti LED RGB është i lehtë për t'u bartur kudo që ju nevojitet. Dizajni i tij fleksibël lejon përkulje dhe përkulje të butë rreth sipërfaqes, kështu që ju mund të vendosni shiritin LED në kapelën, bluzën ose çantën tuaj të shpinës. Paneli fleksibël LED është i kontrollueshëm në mënyrë individuale për të shfaqur tekstin, imazhin, animacionet, vizatimet, barazuesin dhe efekte të tjera speciale të dëshiruara që ju pëlqen.

Paneli LED ofron TIPARE

  • Barazuesi i muzikës - pulson sipas muzikës

  • Ju mund të ndryshoni fontet dhe madhësinë e shkronjave . Ju gjithashtu mund të zgjidhni ikona të tilla si telefoni, shigjetat, zemra, ylli dhe të tjera.

  • Mund të ndryshoni shpejtësinë e lëvizjes së tekstit , intensitetin e dritës LED (dritë e zbehtë, ndizet).

  • Ju mund të programoni ose vizatoni imazhin tuaj statik .

  • Mundësia e rrotullimit të tekstit - vertikalisht, horizontalisht 90 dhe 180 gradë, 270 gradë.

Shirit LED për bluzë LED

Thjesht shkarkoni aplikacionin falas në celularin tuaj të quajtur "LEDILove" (iOS, Android), çiftoni me Bluetooth dhe mund të kontrolloni funksionet e shiritit LED sipas nevojave tuaja . Shiriti është projektuar që të jetë i sigurt për t'u prekur, sepse përdor një qark të fshehur . Prandaj, mund ta prekni në mënyrë të sigurt dhe ta varni kudo. Rripi funksionon me një bateri të jashtme të rikarikueshme 450 mAh , e cila siguron 8 deri në 10 orë funksionim . Bateria ringarkohet duke përdorur kabllon mikro USB të përfshirë dhe duhen rreth 2 orë për t'u ngarkuar plotësisht. Shiriti fleksibël LED ka përdorim të gjerë në raste të ndryshme si festa, promovime, ditëlindje , ku dëshironi të tërhiqni vëmendjen e mjedisit në një mënyrë elegante dhe tërheqëse.

Karakteristikat:

plus Dizajn i lehtë dhe i përkulshëm
plus LED të programueshëm
plus Lidhja Bluetooth
plus Kontrolli duke përdorur aplikacionin celular
plus Koha e punës 8-10 orë

Specifikimet:

Pixel: 12x48
Dimensionet e shiritit LED: 150mm x 30mm
Lidhshmëria: Bluetooth
Bateria: 450 mAh
Koha e karikimit: deri në 2 orë
Koha e punës: 8-10 orë
Lidhshmëria: iOS, Android
Pesha: 47 g (me baterinë e përfshirë)


Paketa përfshin:

1x shirit LED i programueshëm
1x Bateri e jashtme
1x kabllo Micro USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim