Gota Tiki - Gota qeramike për koktej - komplet 4 copë

Kodi: 11-401
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Gota Tiki - Gota qeramike për koktej - set 4 copë. Këto kriklla fisnore shumëngjyrëshe janë të shkëlqyera për çdo festë, festë, etj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Gota Tiki - Gota qeramike për koktej - set 4 copë. Këto kriklla shumëngjyrëshe fisnore janë të shkëlqyera për çdo festë, festë, etj. Ekzotike në shtëpi. Set me 4 gota qeramike për të shërbyer koktejet tuaja perfekte. Kupat qeramike Tiki gjatë gjithë lavdisë së tyre të koleksionit do të shtojnë një prekje ekzotike edhe në pijet më të zakonshme. Gota perfekte për të gjitha pijet, nga punch Havai deri te kokteji lime. Seti përmban 4 gota të ndryshme, secila me ngjyrën dhe dizajnin e vet .

Gjallëroni festën dhe festën tuaj me këtë grup prej katër gotash qeramike TIKI. Kupat për pije të përziera do të bien bukur edhe në raft, si një aksesor elegant për ambientet tuaja, ose si dhuratë për shefin, burrin ose gruan në zyrë, ose miqtë për ditëlindje.

Gota Tiki (filxhana) - KRIKAT TIKI me ngjyra të përshtatshme për të gjithë për çdo pije, shake ose koktej

Gota Tiki - gota me ngjyra për pije të përziera

Ekzotikët në shtëpinë tuaj - kriklla fisnore TIKI

Çdo filxhan tiki qeramike në këtë kuartet ka dizajnin e vet të një fytyre të veçantë fisnore, e cila i jep kompletit një tërheqje koleksionisti dhe të ekspozuara në një raft ose komodë janë gati për t'u përdorur në çdo kohë për një vizitë, festë ose festë dhe shijoni një koktej tropikal direkt nga gotat ekzotike.

gota tiki - kriklla ekzotike fisnore - kriklla tiki

plus TIKI KRIKAT - gota qeramike
plus Kupat ekzotike për koktej
plus I përshtatshëm si dhuratë për miqtë, familjen ose në zyrë
plus Shtesë elegante e brendshme dhe e jashtme (kopsht dimëror ose tarracë)
plus Fytyra të veçanta fisnore në çdo turi
plus Atmosfera tropikale në shtëpi

Karakteristikat:

Përmasat e çdo filxhani: ø 6,5 x 14,5
Pesha neto e të gjithë grupit: 1312 g (çdo filxhan ka 328 g)
Materiali: qeramike

Përmbajtja e paketës:

1x komplet me 4 gota TIKI GES
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%