Piano elektronike - duke luajtur bluzë

Kodi: 01-091
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Bluza elektronike e luajtjes së pianos ju lejon të jeni një pianist i vërtetë kudo. Thjesht vishni këtë bluzë fantastike. Mund të luajë të gjitha akordet

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluza elektronike e luajtjes së pianos ju lejon të jeni një pianist i vërtetë kudo. Thjesht vishni këtë bluzë fantastike. Mund të luajë të gjitha akordet dhe ka një nivel volumi të rregullueshëm dhe shumë opsione të tjera. Thjesht prekni gjoksin dhe krijoni solon tuaj në piano. Shtypni akordin mbi këtë bluzë dhe ajo fillon të luajë duke përdorur altoparlantin e integruar.

Kjo këmishë është investimi i duhur për ju nëse doni të mbani vëmendjen dhe kryesisht të jeni cool. Mund ta blini në dyqanin tonë elektronik me një çmim të mirë. I përshtatshëm si një dhuratë e veçantë jo vetëm për të apasionuarit pas muzikës.

T-shirt janë duke luajtur në piano

Specifikimet:

  • Bërë nga 100% pambuk, me cilësi të lartë dhe vjen vetëm në ngjyrë të zezë.
  • Mund të luajë të gjitha akordet
  • Ai përmban një paketë mini dhe njësi kontrolli, të cilat thjesht mund t'i lidhni në rripin tuaj
  • Të gjithë komponentët elektronikë hiqen lehtësisht - për larjen e bluzave
  • Bateritë: 4 x AAA (nuk përfshihen)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim