T-shirt me lazer - Vizatoni motivin tuaj

Kodi: 01-054
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Bluzë me laser - Vizatoni motivin tuaj për shitje me një çmim fantastik që mund ta blini në dyqanin tonë elektronik. Bluza Glow me cilësi të lartë

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jeni të ngopur duke veshur të njëjtën këmishë pothuajse gjithmonë kur dilni? Nuk duhet të jetë kështu. Duke përdorur një këmisha të veçantë lazer, ju mund të shkëlqeni   në errësirë , dhe krijoni modele të reja të reja dhe për t'i ndryshuar ato çdo ditë. Këto këmisha Glow me cilësi të lartë - bluza laser , janë të disponueshme në ngjyrë bardh e zi dhe të stampuara me një sipërfaqe të veçantë shkëlqyese , që shërben si kanavacë për sugjerimet tuaja. Thjesht përdorni "lazerin" ultravjollcë dhe vizatoni dizajnin tuaj në këmishë dhe fikni dritën.

T-shirt me lazer - Vizatoni motivin tuaj

E përkryer për klube dhe maniakë disko . Këto këmisha të shkëlqyera ju lejojnë të jeni një stilist në errësirë.
bluzë lazerbluzë me dizajn
Ju lutemi vini re:
Për të mbajtur sa më gjatë printimin me lazer, kur lani, kthejeni bluzën nga brenda dhe lajeni me ujë të ftohtë.
Karakteristikat e produktit:
"Lazer" i vogël çelësash për të krijuar dizajne të reja
T-shirt me cilësi të lartë
Printimi me ekran është bërë duke përdorur teknikat më të mira të disponueshme
Dimensionet:
Madhësia e bluzës S përafërsisht 18, 5 "(W) x 28.5" (L) x 8" (mëngë)
Madhësia e bluzës M përafërsisht 20 "(W) x 29,5" (L) x 8,5" (mëngë)
Madhësia e bluzës L përafërsisht 21,5 "(W) x 30,5" (L) x 9" (mëngë)
Madhësia e bluzës XL përafërsisht 23 "(W) x 31,5" (L) x 9,5" (mëngë)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim