Xhaketë LED ndezëse - jeshile

Kodi: 01-097
5 900 L 4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Xhaketa LED ndezëse - jeshile, me të cilën me siguri do të shkëlqeni do të jetë pika qendrore e vëmendjes mes miqve kudo që të jeni.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Xhaketa LED ndezëse - jeshile, me të cilën me siguri do të shkëlqeni do të jetë pika qendrore e vëmendjes mes miqve kudo që të jeni. Secila është e veshur me fije neoni që është rreth zinxhirit dhe kapuçit të tërë, kështu që ju keni stilin e duhur të festës Tron.

Ideale për t'u përdorur në diskoteka, klube, në një festë apo festival, dhe është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. Mund të zgjidhni mënyra të ndryshme ndriçimi - ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe ndezje e përhershme.

xhup akulli

Specifikat e produktit:

  • 100% pambuk
  • 2x bateri AAA (nuk përfshihen)
  • Inverter EL (kuti kontrolli i fibrave) i përfshirë
  • Fibër fleksibël dhe të qëndrueshme rezistente ndaj ujit
  • Para larjes duhet të shkëputet El inverter
  • Vetëm larja e duarve - mos zhytni asnjë pjesë të fibrës
  • Funksionet: ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe ndezje e përhershme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

90%