3xPack lidhëse këpucësh LED me një çmim të mirë

Kodi: 102-1
3 000 L 1 800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 500 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

3xPack lidhëse këpucësh LED me një çmim të mirë. Lidhëse këpucësh LED - rregullimi më i ri për ju, mund t'i blini në dyqanin tonë me një çmim të mirë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

3xPack lidhëse këpucësh LED me çmim aksion 22€

Mund të zgjidhni nga të gjitha ngjyrat e lidhësve të këpucëve led.
(Thjesht shkruani shënim në porosi se sa pjesë dhe çfarë ngjyrash kërkoni).

svietiace šnúrky do topánok

Lidhëse këpucësh LED - rregullimi më i ri për ju, që mund t'i blini në dyqanin tonë.

* I përshtatshëm për të gjitha llojet e këpucëve, duke përfshirë këpucët e vrapimit, çizmet ose patina.
* E shkëlqyeshme për festa, disko dhe të gjitha llojet e argëtimit dhe argëtimit të natës!
* Mund të përdoret si byzylykë ose gjerdan.
* Ideale për meshkuj dhe femra.
* Me baterinë standarde lidhësit e këpucëve zgjasin të shkëlqejnë/pulsojnë për rreth 70 orë. (Bateria e përfshirë)
* Funksionet: ndriçim i përhershëm, ndriçim i shpejtë, ndriçim i ngadaltë
* Madhësia: 800 x 2.8 mm

lidhëse këpucësh led


Çmimi i pako 3x lidhëse këpucësh LED është i vlefshëm për 3 palë (që do të thotë 6 copë lidhëse këpucësh)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%