Byzylyk i ndritshëm LED shumëngjyrësh - 9 mënyra për të zgjedhur

Kodi: 88-253
2 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 000 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Byzylyk ndriçues me shumë ngjyra LED - 9 mënyra unike për të zgjedhur (funksionohet me 2x bateri CR2032).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Byzylyk ndriçues me shumë ngjyra LED - 9 mënyra unike për të zgjedhur (funksionohet me 2x bateri CR2032). Byzylykët me shkëlqim janë një aksesor i mrekullueshëm për çdo disko apo festë. Plotësoni veshjen tuaj me një byzylyk të ndritshëm LED dhe shkëlqeni si një yll në një natë të egër feste . Nuk keni nevojë ta karikoni në asnjë mënyrë byzylykun - pasi ai mundësohet nga 2x bateri CR2032 dhe zgjat rreth 20 orë. Bateritë më pas mund të zëvendësohen lehtësisht. Do të shkoni në një festë apo për një festë?

Dalloni qartë grupin tuaj me byzylykë të bukur me shkëlqim dhe tregojuni të gjithëve që dinë të argëtohen më së miri. Ju mund ta përdorni byzylykun thjesht me një buton . Pas një shtypje të gjatë, ju ndizni/fikni pajisjen, një shtypje e shkurtër ndryshon modalitetet e ndryshme. Ka 9 mënyra nga animacione me ngjyra të ndryshme (RGB) ose tekste. Nëse nuk do të shkoni në një festë, mund ta përdorni byzylykun, për shembull, gjatë vrapimit, biçikletës ose si një element reflektues ose shenjë paralajmëruese.

Aksesori perfekt për veshjen tuaj të festës me të cilin patjetër do të dalloheni - byzylykët me shkëlqim LED RGB

Byzylyk LED për një festë

Do ta përdorni patjetër byzylykun e ndritshëm për çiklizëm, shëtitje ose vrap kur ai shërben si një dritë reflektuese paralajmëruese.

byzylyk paralajmërues reflektues i ndritshëm
Specifikimet:

Furnizimi me energji elektrike - 2x bateri CR2032
Ngjyra e ekranit LED - RGB
Materiali - plastike
Diametri i byzylykut - 4-7 cm
Pesha - 42 g
Përmbajtja e paketës:
1x byzylyk LED
2x bateri CR2032
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim