Xhami i penisit - qelqi në formë penisi për verë ose koktej

Kodi: 11-400
2 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Xhami i penisit - gotë në formë penisi për verë ose koktej. Bëjeni festën tuaj një përvojë të paharrueshme falë një filxhani kokteji gazmor.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Xhami i penisit - gotë në formë penisi për verë ose koktej. Bëjeni festën tuaj një eksperiencë të paharrueshme falë një filxhani kokteji gazmor në formën e një penisi. Rifreskojeni gotën me pije të ngjyrave të ndryshme, ose dekorojeni me një kashtë për pije dhe argëtimi është i përsosur. Një këshillë e shkëlqyeshme për t'i thënë lamtumirë lirisë, për një martesë pas feste, festë beqarie ose si dhuratë për ditëlindje. E shkëlqyeshme për ëmbëlsira, kokteje, verë dhe pije të tjera. Bërë nga xhami i sigurt për ushqim. Kjo filxhan origjinale në formë penisi është fillimi i festës. Një mënyrë origjinale për të shijuar një festë ose për të hapur një argëtim.

Një filxhan qesharak në formën e një penisi, i përshtatshëm për çdo festë apo lamtumirë lirisë.

gota penisi në formë qelqi vere

Trondisni, befasoni dhe argëtoni mjedisin tuaj me një filxhan origjinal.

gotë penis - filxhan qesharak


Karakteristikat:

Materiali: xhami, vëllimi 150 ml
Përmasat: 5,5 x 5,5 x 15 cm
Pesha: 76 gram

Përmbajtja e paketës:

1 x penis xhami partie
Manuali 1y

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

99%