Byzylyk LED - e kuqe e ndjeshme ndaj zërit

Kodi: 88-218
1 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Byzylyku LED - e kuqe e ndjeshme ndaj tingullit, e cila shquhet më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Byzylyku LED - e kuqe e ndjeshme ndaj tingullit, e cila shquhet më së miri në halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju, nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe të jeni cool. I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Ju mund të blini byzylykë online në dyqanin tonë elektronik.

Ky byzylyk pulson saktësisht sipas muzikës që po dëgjoni. Tingëllon e ndjeshme.

Furnizimi me energji elektrike: 1x bateri CR 2032 (e përfshirë)

Funksioni : pulson sipas muzikës

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim