Çanta LED ndriçuese - ndizet nga fibrat optike me kontroll nëpërmjet aplikacionit në SMARTPHONE

Kodi: 88-257
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çanta LED ndriçuese - ndizet nga fibrat optike me kontroll nëpërmjet aplikacionit në SMARTPHONE​ (iOS/Android) - ndezje, ndriçim, ndryshim i ngjyrës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çanta LED e ndritshme - ndizet nga fibrat optike me kontroll nëpërmjet aplikacionit në SMARTPHONE​ (iOS/Android) - ndezje, ndriçim, ndryshim ngjyrash. Çanta e shpinës LED e ftohtë - fibra optike me shkëlqim me një bateri të ringarkueshme 450 mAh është e përshtatshme për të gjithë të rinjtë si aksesor feste , si dhuratë, ose si element reflektues në trotuar, përgjatë rrugës etj. Çanta LED ndizet në 4 statike ngjyrat ose 6 ngjyra ndryshojnë automatikisht në mënyra të tilla si drita e përhershme, pulsimi ose ndryshimi i ngjyrës. Shkëlqimi dhe shpejtësia e ndezjes janë të rregullueshme . Zgjidhni ngjyrat dhe mënyrat tuaja të preferuara duke shtypur manualisht një buton në çantë ose nëpërmjet APP-së në celularin tuaj.

Çanta LED inteligjente (fibër optike) - e programueshme nëpërmjet telefonit celular

çantë led me ngjyra të ndezura

Kjo çantë me dritë LED është e mrekullueshme dhe efekti rrezatues është shumë më i mirë në errësirë, kështu që është perfekte për mbrëmjen ose natën. Kjo çantë ndezëse me LED mund të tërheqë vëmendjen e të gjithëve kur takohen me miqtë. Ideale për raste të ndryshme si Krishtlindje, Halloween, festë me kostum, maskaradë, festivale Rave, karnavale, klub nate apo festë.

Çantë shpine me shkëlqim led - fibra optike

Vjen me një bateri të rikarikueshme dhe kabllo USB , karikohet lehtësisht si telefoni juaj. Ngarkimi USB për 2 orë do ta mbajë çantën e shpinës të ndezur për 4-6 orë (koha ndryshon në varësi të modalitetit të ndriçimit). Rripat e fortë të shpatullave mund të rregullohen që të përshtaten mirë dhe të jenë të rehatshëm për t'u veshur. Ne rekomandojmë larje vetëm me dorë. Mos përdorni tharëse ose hekur, lëreni të thahet natyrshëm.

çantë LED me ndriçim me ngjyra


Si funksionon:
Ndizni çantën me një çelës të vogël, shtypni një herë. Për ta fikur, shtypni dhe mbani butonin e energjisë për 3 sekonda.
Mund ta përdorni këtë produkt nëpërmjet aplikacionit iOS/Android - "Këpucë magjike të lezetshme/Këpucë Heaton"
Hapi i parë: Aktivizoni dhe hapni Bluetooth në telefonin tuaj celular.
Hapi i dytë: Hapni aplikacionin, lidhni pajisjen.
Hapi i tretë: Aplikacioni funksionon pas çiftimit të suksesshëm të pajisjes.


Specifikimet teknike:

Materiali: fibër optike
Tensioni: 5V/1A
Bateria: bateri litium-polimer, e rikarikueshme nëpërmjet USB
Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
Koha e karikimit: 4 orë
Jetëgjatësia e baterisë: deri në 6 orë
Dimensionet e produktit: 400x340mm
Pesha: 280 g
Ngjyrat për ndriçim: RGB

Përmbajtja e paketës:

1 x çantë me ndriçim LED
1 x 450 mAh bateri
1x kordonin e rrymës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim