Ndriçimi i maskës së fytyrës me gjemba MAD XX APOCALYPSE - (drejtuar "XX")

Kodi: 88-252
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndriçimi i maskës së fytyrës me gjemba MAD XX APOCALYPSE - Maskat e festës (LED me ndriçim "XX" BARDHË) është një aksesor TOP rave.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës me gjemba të ndezur MAD XX APOCALYPSE - Maska për festë (LED luminous "XX" WHITE) është një aksesor TOP rave i përshtatshëm për çdo mega party, festë apo disko. Funksionohet nëpërmjet el. inverter (2 x AA bateri 1.5 V). Pas lidhjes së inverterit, mund të ndryshoni intensitetin e dridhjes së syve X. A keni dashur ndonjëherë të dukeni si legjendat më të mëdha të filmave si Mad Max apo jeni tërhequr nga pamja post-apokaliptike kiberpunk që është moderne sot?

Maska led në fytyrën e MAD XX do t'ju bëjë një të mbijetuar të vërtetë të apokalipsit. Maska e festës – sapo e vendosni dhe shkoni në një festë apo karnaval, vëmendja e ambientit është absolutisht e garantuar. Kombinoni maskën me veshjet tuaja më të çmendura dhe do të arrini pamjen e fundit , falë së cilës do të dilni absolutisht nga linja.

Maska MAD XX me gjemba e përshtatshme për çdo festë apo festë, e cila padyshim do të tërheqë vëmendjen.

mad max rave maskë për fytyrën led dritë deri

Maska mundësohet nga 2x bateri AA (nuk përfshihen) dhe ka një buton në kutinë e energjisë, falë të cilit mund të zgjidhni 3 mënyra ndriçimi . Është bërë nga materiali i fortë dhe i qëndrueshëm - nuk është një imitim i lirë dhe duket vërtet i besueshëm. Dukshmëria përmes maskës është e qetë, është gjithashtu e mundur të marrësh frymë përmes saj pa kufizime.

Vetitë

Materiali: PVC
Furnizimi me energji elektrike: el. inverter (2 x bateri AA 1,5 V - nuk përfshihen)
Përmasat: 18x17 cm

Përmbajtja e paketës

1x maskë LED
1x LED el. inverter
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim