Dekorime trupi Bio Glitter - Pluhur i shkëlqyeshëm (pluhur) për fytyrën, flokët, lëkurën - 10g (E gjelbër)

Kodi: 88-277
1 900 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dekorime trupi Bio Glitter - Pluhur i shkëlqyeshëm (pluhur) për fytyrën, flokët, lëkurën - 10g (E gjelbër) të biodegradueshme - ideale për festa, festivale, festime ose raste të tjera.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dekorime trupi Bio Glitter - Pluhur me gaz (pluhur) fytyre, floke, lekure - 10g (E gjelbër) e biodegradueshme - ideale për festa, festivale, festime apo raste të tjera. Ky pluhur vezullues do të sjellë pak shkëlqim në jetën tuaj. Ajo do të japë një prekje shkëlqyese për çdo rast apo një natë në qytet. Nga festivalet dhe koncertet e deri te dasmat, lavdet, kostumet dhe shfaqjet. Pluhuri vezullues patjetër do t'ju bëjë të dalloheni në një përzierje ngjyrash.

Dekorime feste shkëlqyese për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Pluhur Colorful Glitter

Dekorime feste me shkëlqim për trupin dhe fytyrën, flokët, mjekrën - Pluhur me shkëlqim shumëngjyrësh

Me cilësi të lartë dhe ekologjike

Pluhuri shkëlqyes për raste të ndryshme ka cilësinë më të lartë të disponueshme dhe është i biodegradueshëm . Shkëlqimet e ndritshme i shtojnë një prekje shkëlqimi lëkurës tuaj dhe janë perfekte për veshjet e festivaleve, si dhe për përdorim të përditshëm. Glitter janë të lehtë për t'u aplikuar dhe të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Dekorime për trupin e partisë pluhur pluhuri me shkëlqim me shkëlqim

I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur

Pluhuri shkëlqyes i partisë është bërë nga materiale të cilësisë së lartë, është jo toksik dhe miqësor ndaj mjedisit për lëkurën dhe mjedisin . Klasa më e lartë e shkëlqimit do të sigurojë përdorim të lehtë në lëkurë dhe rezultate të qëndrueshme. Pluhuri bio glitter shkëlqen në lëkurë pa lënë gjurmë karboni.

dekorime bio glitter për pluhur pluhuri të mjekrës për qimet e trupit

Ideale për festa apo festa

Pluhuri bio glitter përbëhet nga shkëlqime më të trashë dhe pluhur holografik shtesë i imët, i cili mund të përzihet mirë, për shembull, me rrëshirë, bojëra ose ngjitës. Në diell dhe në dritë, ata mund të krijojnë një efekt simpatik me shkëlqim , falë të cilit mund të dalloheni në turmën e karnavaleve në ahengje tematike, topa maskarade dhe festivale të ndryshme.

stolitë me shkëlqim me shkëlqim të gjelbër në lëkurën e qimeve të trupit

Përdoreni edhe në shtëpi

Ju mund të përdorni shkëlqim të gjelbër të ndezur për të ndriçuar sytë, fytyrën, flokët ose dizajnin e thonjve. Përveç përdorimit në kozmetikë, pluhuri me shkëlqim do t'i kënaqë mjeshtrit e shtëpisë, në mënyrë që ata të realizojnë ide interesante dhe t'i bëjnë mobiljet apo aksesorët e tyre të shtëpisë të veçantë me shkëlqim. Mund të përdoret gjithashtu në art për të dekoruar gota, aksesorë ose për të ngjyrosur dhe plotësuar teksturën e produkteve.

natyra glitz - pluhur pluhuri bio glitter

Specifikim:

 • Ngjyra: Jeshile
 • Vegane
 • E biodegradueshme
 • Një gamë e gjerë përdorimesh
 • Pa plastikë!
 • Paketim 100% pa plastikë
 • Materiale të qëndrueshme dhe të riciklueshme
 • Glitter ynë është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e ndjeshme dhe lëkurën e bebeve
 • Bio Glitter është i lehtë dhe i frymëmarrjes në krahasim me Glitter plastike
 • Asnjë testim i kafshëve


Përmbajtja e paketës:

1x Pluhur glitter jeshil 10g

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim