Kartat e pokerit të artë joker - Kartat ekskluzive të lojës 54 copë në një kuti druri

Kodi: 11-553
2 900 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kartat e pokerit të artë joker - Kartat ekskluzive të lojës 54 copë në një kuti luksoze prej druri. Kuverta ekskluzive e kartave është shumë e detajuar.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kartat e pokerit të artë joker - Kartat ekskluzive të lojës 54 copë në një kuti luksoze prej druri. Kuverta ekskluzive e kartave është shumë e detajuar. Dizajni i artë metalik dhe numrat në të kuqe e zi i shtojnë prestigj lojës dhe e bëjnë atë tërheqëse . Në pjesën e pasme të kartave shfaqet një faturë 100 dollarëshe. Kënaquni me familjen ose miqtë tuaj dhe jepini atyre këtë grup të jashtëzakonshëm letrash në një kuti.

Kartat e arta + kuti luksoze prej druri

Kartat e arta + kuti luksoze prej druri

Elegancë dhe qëndrueshmëri në një

Seti në një kuti luksoze përbëhet nga 54 letra të arta dhe 2 shaka. Kartat janë plastike, gjë që siguron që ato të zgjasin disa vjet pa dëmtime. Krahasuar me kartat standarde klasike të pokerit, këto nuk dekompozohen dhe janë të qëndrueshme . Kartat kanë shenja të mëdha dhe të lexueshme.

letra luksoze plastike prej ari

Specifikim:

  • 54 karta ari në një kuti dhuratash luksoze
  • Materiali: druri dhe plastika
  • Dimensionet e produktit: 9 x 6 x 2 cm
  • Pesha: 124 gram


Përmbajtja e paketës:
1x kuti luksoze prej druri
54x karta ari
2x shakaxhi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim