Gjerdan me ndriçim LED - Blu rozë

Kodi: 88-254
2 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 833 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Gjerdan ndezës me ndriçim LED - gjerdan LED shumëngjyrësh, i ngatërruar me dorë, prej el. fibër ndriçuese.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Gjerdan ndezës me dritë LED - blu rozë. Gjerdan LED i ngatërruar prej el. fibër ndriçuese, gjerdani ndizet ose pulson dhe mundësohet nga një inverter el (2x AA bateri 1,5V). Gjerdan funksionon pas lidhjes me el. inverter (i përfshirë në paketë). Ideale për koncerte, festivale rave, bare, klube, festa LED, Halloween, festa me kostum, Mardi Gras, karnavale, por edhe si dhuratë për ditëlindje apo Krishtlindje.

Gjerdan i ndritshëm disko i përshtatshëm për çdo festë apo argëtim me 3 modalitete drite (ndezëse, e përhershme, ndezëse)

gjerdan iled gjerdan i ndritshëm

Karakteristikat:

ONE SIZE - një madhësi i përshtatet të gjithëve
(gjerdan i gjatë 30,5 cm me zinxhir zgjatues 10 cm)
Materiali i gjerdanit: el. fibër ndriçuese
Unisex - për burra dhe gra
Furnizimi me energji elektrike: El Inverter 2x AA bateri 1,5V

Përmbajtja e paketës:

1x Gjerdan
1x El inverter 2x AA bateri 1,5V
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim