Kapelë ndezëse - e kuqe

Kodi: 88-127
2 500 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kapelë ndezëse - portokallia që bie në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapelë ndezëse - portokallia që bie në sy më së miri në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit.

EL. Fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni: dritë e qëndrueshme, vezullim i shpejtë, vezullim i ngadaltë.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim