Kravatat ndezëse - E kuqe

Kodi: 88-097
1 800 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kravatat ndezëse që bien në sy më të mirët në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Kravatat mund t'i blini online në e

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kravatat ndezëse që bien në sy më të mirët në disko, në klub, në një festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Ju mund të blini kravata online në dyqanin tonë elektronik.

El. fuqia: kutia e kontrollit (2 x bateri AA nuk përfshihet)
Funksioni: dritë e vazhdueshme, ndezje e shpejtë

Gjatësia e kravatës: 48,5 cm
Gjerësia e kravatës: 11 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim