Ndizet ekrani me shirita LED të këpucëve - KUQ

Kodi: 88-260
2 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Ndizet ekrani me shirita LED të këpucëve - KUQ​ - 11 modele drite dhe tekste + bateri e ringarkueshme 180 mAh + dizajn i papërshkueshëm nga uji.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Ndizet ekrani me shirita LED të këpucëve - KUQ​ - 11 modele drite dhe tekste + bateri e ringarkueshme 180 mAh + dizajn i papërshkueshëm nga uji. Mund ta ngjitni lehtësisht këtë ekran elegant në këpucët ose atletet tuaja. Pesha e ulët dhe rezistenca ndaj ujit garantojnë përdorim pa probleme në çdo sport. Vrapimi në mbrëmje ose çiklizmi do të bëhet më i sigurt falë ekranit të ndritshëm në këpucë . Byzylyku ​​ka një bateri të integruar të rikarikueshme me një kapacitet 180 mAh dhe një kohëzgjatje deri në 8 orë funksionim. Bateria ngarkohet me një kabllo mikro USB. Ekrani i ndriçuar i këpucëve është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë - vetëm 47 gram. Mund të kaloni midis 11 modeleve të dritës dhe teksteve me butonin.

shiriti i këpucëve ndizet LED

Byzylyku ​​i ndritshëm i këpucëve është ideal për vrapim në mbrëmje dhe çiklizëm

shfaqja e dritës në këpucë

Ekran elegant për këpucë - një vegël e lezetshme për një festë kërcimi

parti të drejtuar

Mund ta lidhni lehtësisht ekranin LED të ndriçuar në çdo këpucë

ndriçimi i këpucëve - ekran LED

Specifikim:

Ngjyra e byzylykut: e zezë
Materiali: plastikë
Ngjyra e ekranit LED: e kuqe
Bateria: e integruar, e ringarkueshme me një kapacitet prej 180 mAh
Ngarkimi: kabllo mikro USB
Jetëgjatësia e baterisë: 8 orë
Rezistenca ndaj ujit: po
Përmasat: 85x60x24 mm
Pesha: 47g


Përmbajtja e paketës:

1x byzylyk këpucësh LED
1x kabllo Micro USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim