Buqetë sapuni - 7 trëndafila të kuq të përjetshëm + kuti dhuratë

Kodi: 11-395
2 100 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Buqetë sapuni - trëndafila të kuq të përjetshëm - kjo kuti dhuratë romantike e zezë përmban një buqetë me 7 trëndafila sapuni.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Buqetë sapuni - trëndafila të kuq të përjetshëm - kjo kuti dhuratë romantike e zezë përmban një buqetë me 7 trëndafila sapuni që kanë erë të këndshme . Por ata nuk janë vetëm trëndafila të kuq të zakonshëm, ata janë bërë me sapun dhe petalet e tyre mund të përdoren për t'u larë . Pjesa e brendshme e kutisë është e zbukuruar me zbukurime delikate dekorative - një kon pishe dhe pak kashtë . Buqeta e sapunit në paketimin e dhuratave përfshin zarfin me ngjyra dhe ngjitëse luksoze për të shkruar një mesazh .

Buqeta e sapunit, ndryshe nga ato realet, do të zgjasë për një kohë të gjatë e bukur dhe aromatike. Kjo nuk është vetëm kutia perfekte e dhuratave për ditën e Shën Valentinit, por edhe dhurata e gjithë vitit për çdo grua dhe për çdo rast. Dedikojini këtë grup të bukur trëndafilash të përjetshëm në një kuti dhuratë , përgatitni një surprizë të lidhur me një aromë dehëse dhe lini një mesazh në një zarf elegant - këta trëndafila të përjetshëm janë të garantuar që të kënaqin dhe ndriçojnë çdo grua.

Buqetë sapuni me 7 trëndafila të kuq nga sapuni aromatik që mund të përdoret për të larë

shitje buqete sapuni

Buqeta e përjetshme ka erë të bukur dhe është krijuar për t'u dukur bukur dhe realiste

buqetë sapuni

Qoftë për ditëlindje, ditën e të dashuruarve apo përvjetorin e martesës, pse të mos i bëni të dashurit tuaj dhuratën romantike perfekte ? Kjo buqetë e bukur me trëndafila të kuq në një kuti dhuratë do të theksojë dashurinë tuaj dhe do të kënaqë të dashurin. Edhe nëse trëndafilat e gjallë do të thahen dhe thahen, kjo buqetë me petale, të cilat janë prej sapuni dhe mund të përdoren për t'u larë, do të zgjasë përgjithmonë dhe është një haraç i mirë për dashurinë tuaj të ndërsjellë!


plus Trëndafila të përjetshëm - kurrë nuk thahen ose thahen
plus Trëndafilat kanë erë të këndshme - petalet janë prej sapuni dhe mund të përdoren për t'u larë
plus Një dhuratë vërtet romantike që do t'i mahnitë të gjithë
plus E përkryer për përvjetorë, dasma, ditëlindje dhe ditën e Shën Valentinit
plus Kuti dhuratë romantike me aksesorë dhe dekorime delikate

Parametrat:

7 trëndafila në një buqetë
Ai përfshin një zarf për të shkruar një mesazh + një ngjitëse për vulosjen e zarfit
Aksesorë delikate dekorative - kone dhe kashtë në një kuti
Përmasat e paketimit: 26 x 16,5 x 8,5 cm
Pesha totale: 270 gram
Kutia e dhuratave është e disponueshme në ngjyrë të zezë

Përmbajtja e paketës:

1x buqetë romantike me trëndafila në një kuti dhuratë të zezë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim