Idetë për dhuratat e Krishtlindjeve - Dhuratat më të mira të Krishtlindjeve: Këshillat TOP #20

Idetë për dhuratat e Krishtlindjeve - Dhuratat më të mira të Krishtlindjeve: TOP #20 këshilla për të gjithë. Ne do t'ju këshillojmë për dhuratat e Krishtlindjeve për gratë, burrat, mamin, babin, familjen ose fëmijët - frymëzim për Krishtlindje për ju.

Këshilla për dhuratat e Krishtlindjeve

Krishtlindja është afër...
Se ka ende kohë? Nëse mendoni se ka ende kohë të mjaftueshme për dhuratat e Krishtlindjeve , atëherë ok. Por atëherë mund të ndodhë që as të mos e kuptoni dhe, si shumica e njerëzve, të gjeni veten pa dhuratë nën pemë 2 ditë para Krishtlindjeve :)

Dhe as mos mendoni për faktin se do t'ju duhet të nxitoni në kaosin e çmendur të dyqaneve që janë plot me të ardhur të vonuar që e kanë lënë blerjen e dhuratave të Krishtlindjeve në minutën e fundit, për të mos përmendur stresin dhe nxitimin për blerjet kur mundet. na ndodh që me të vërtetë blejmë diçka pa u menduar, vetëm për të pasur të paktën disa dhurata.

Pra, nëse nuk doni të jeni një nga ata të ardhurit e vonë dhe dëshironi t'u bëni të dashurve tuaj një dhuratë vërtet të bukur (sepse sa e vështirë është të gjesh dhuratën e duhur për një burrë ose një grua , thjesht blini dhurata nën pema në internet, shpejt, me siguri dhe mbi të gjitha në kohë Dhe ku mund të gjeni dhurata të bukura për Krishtlindje për gratë, dhuratat e Krishtlindjeve për burrat, dhuratat e Krishtlindjeve për fëmijët apo një dhuratë për nënën?

Fëmijët e Krishtlindjeve dhurojnë dhurata

Përgjigja për këtë pyetje është këtu. Dyqani ynë elektronik Cool-mania.eu është këtu për ju, zgjidhni dhuratat për Krishtlindje nga produktet tona, kërkoni frymëzim për dhuratat e Krishtlindjeve pa stres të panevojshëm jashtë në dyqane, në komoditetin e shtëpisë tuaj pranë një oxhaku të ngrohtë ose diku në një kafene. ose pijetore me kafe të shijshme.

Pra, si? A jeni ulur tashmë rehat me një laptop, tablet ose celular në dorë? Po? Dhe po pyesni veten nëse kemi ndonjë këshillë për një dhuratë për Krishtlindje? Sigurisht... mos ngurroni të frymëzoheni dhe të shikoni idetë tona për dhuratat e Krishtlindjeve .
Dhe ndoshta këshillat tona për dhurata do t'ju ndihmojnë të gjeni dhuratat e duhura për Krishtlindje për prindërit, ose një dhuratë për një burrë, fëmijë ose grua, thjesht dhurata për të gjithë familjen...

Dhe përveç këshillave tona, sigurisht që ne rekomandojmë edhe produktet tona të tjera, për shembull nga seksioni i makinave - zgjidhni një dhuratë për Krishtlindje për dashamirët e vozitjes së shpejtë , të cilën ata mund ta regjistrojnë duke përdorur kamerat më të fundit të makinave FULL HD, kamerat mbrapa ose monitorët me GPS, ose aksesorë makinash, barazues LED ose panele LED makinash. Ose ekziston seksioni ynë shumë interesant dhe popullor me teknologjinë SPY - një aparat fotografik i tillë spiun plotësisht i padukshëm në një stilolaps, çakmak ose në gota do të jetë një dhuratë e mrekullueshme për njerëzit aventurierë dhe misterioz. Kamerat IP të sigurisë mbajnë një vëzhgim të sigurt mbi shtëpinë, apartamentin ose biznesin tuaj, dhe për adhuruesit e peizazheve të bukura natyrore ose jetës në natyrë, ka një dhuratë vërtet të bukur kurthe fotografish .

Për të apasionuarit pas sportit, ne kemi përgatitur dhurata si kamera sportive , qoftë si një fener FULL HD , me të cilin mund të shijojnë një udhëtim adrenalin me një aparat fotografik pa duar, ose kamera të papërshkueshme nga uji ose mikro kamera . Në të njëjtën kohë, atletët gjithmonë do të mirëpresin mëngët e ngrohjes magnetike sportive ose dorezat me ngrohje për të forcuar shëndetin e tyre.

Seksionet e tjera përmenden vetëm në ueb, ne ju lëmë të zgjidhni nga një sërë pajisjesh më të fundit dhe gjëra "IN" , si p.sh. një rrotullues me ngjyra me altoparlant Bluetooth , kufje, bankë energjie, çelësa USB ose bateri të jashtme, 3D T- këmisha, aksesorë LED si bluza muzikore, lidhëse këpucësh, maska ​​neoni ose thonj xhel. Dhe ne rekomandojmë gjithashtu seksionet tona të veçanta, ku mund të gjeni produkte për shëndetin dhe bukurinë - pastrues ose masazhues tejzanor multifunksional i fytyrës , Gladiator i modës së elegancës së rrugës, veshje elegante të Boxeur des rues ose sende të ngrohta të trupit si rripi i belit Hipsy. Dhe së fundi, por jo më pak e rëndësishme, dëshirojmë t'ju prezantojmë me dhurata ekskluzive për prodhuesit e verës dhe mini-frigoriferë për çdo udhëtim apo festë.

Dhe ne ju urojmë një Krishtlindje të mrekullueshme kur të vijë koha dhe do të jetë një kënaqësi e madhe për ne nëse na kujtoni kur shpalosni dhuratat nga dyqani ynë elektronik Cool-mania.eu :)

Dhurata #TOP 1 Çorape me ngrohje për dimër - për babanë, nënën, gjyshen, gjyshin për të gjithë

Këshillë dhuratë për çorapet e Krishtlindjeve për mamin, gjyshen, babin Këshilla për dhuratat e çorape të Krishtlindjeve për babanë, burrin, gruan, burrin
Duhet ta keni patjetër këtë dhuratë! Ndoshta dhurata më tipike e Krishtlindjeve për të gjithë - fëmijët, mami, babi, gjyshërit janë çorapet . Dhe këto janë edhe më të mira sepse ngrohen! Mbani këmbët tuaja të ngrohta pavarësisht nga temperatura. Këshilla për dhuratat e Krishtlindjeve për ju që do t'ju japin frymëzimin e duhur. Çorape të ngrohta termike elektrike - është një këshillë vërtet origjinale për një dhuratë për të gjithë. Çdo çorape ka baterinë e vet. Çorapet ngrohen deri në +50°C. Çorapet janë të një madhësie dhe mund të lahen. Ato janë bërë nga 83% pambuk, 10% poliester dhe 7% Lycra Spandex. Është një dhuratë e përshtatshme që do t'i pëlqejë të gjithëve. Shijoni ngrohtësinë e këndshme të këmbëve tuaja edhe në dimrin e ftohtë!

Dhurata #TOP 2 LANGIE - Përkthyes zëri xhepi 53 gjuhë -   Dhurata Krishtlindjesh për të gjithë familjen

Dhurata e Krishtlindjes

Ju pëlqen të udhëtoni dhe të njiheni me vende të reja, apo udhëtoni jashtë vendit për punë? Keni nevojë të përktheni ndonjë gjuhë? Ju me siguri mbani mend situatat e pakëndshme që u krijuan për shkak të pengesës gjuhësore. Kjo ka mbaruar përgjithmonë! Ky përkthyes elektronik i zërit LANGIE mund të përkthejë gjëra të jashtëzakonshme 53 gjuhë. Thjesht merre me vete në xhep dhe më pas thuaj atë që duhet të përkthesh dhe kaq. Është me të vërtetë shumë e thjeshtë dhe mund të përdoret nga absolutisht kushdo, pavarësisht nga mosha apo aftësitë teknike. Një dhuratë ideale për Krishtlindje për të gjithë familjen!

# TOP 3 dhurata Hartat prej druri në mur - një dhuratë Krishtlindjesh për një burrë apo një grua, këdo që pëlqen origjinalitetin

dhuratë për një burrë dhurata për meshkuj

Një nga dhuratat vërtet origjinale dhe jo vetëm të Krishtlindjeve është një hartë muri prej druri që do t'ju kënaqë me punimin e saj unik dhe me cilësi të lartë. Çdo pjesë e vetme është punuar me dorë, ku për çdo detaj është kujdesur vërtet. Ju mund të zgjidhni nga madhësi të ndryshme nga 100cm x 60cm deri në 300cm x 175cm dhe ngjyra të ndryshme druri. E gjithë harta e udhëtimit në mur përbëhet nga disa pjesë druri, të cilat mund të lidhen saktësisht në milimetër dhe në paketim do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për instalim. Është si një enigmë e thjeshtë. Kjo pjesë e brendshme e dizajnit është një dhuratë e shkëlqyer për një person që pëlqen të udhëtojë dhe të eksplorojë vende të bukura në Tokën tonë. Do t'i pëlqejë gjithashtu nxënësit e shkollave ose njerëzit që pëlqejnë aksesorët origjinalë dhe luksozë për shtëpinë, kompaninë ose biznesin.

#TOP 4 dhurata Komplete luksoze zyre   - Dhurata Krishtlindjesh për burra dhe gra, aksesorë lëkure luksoze ose druri për zyrë

Dhurata Krishtlindjesh për meshkuj femra luksoze

Të gjitha dhuratat e Krishtlindjeve nga kjo kategori janë prej druri të cilësisë së lartë dhe lëkurë të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës kafe me dru kafe duket jashtëzakonisht elegant. Një dhuratë luksoze për Krishtlindje, një shtesë në zyrë apo studim. Këto komplete dhe aksesorë duken luksoze dhe me stil falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim dhe për këtë arsye janë një dhuratë e përshtatshme nën pemë. Çdo ditë marrim dhe krijojmë shumë letra si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend për t'i vendosur në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër! Dhe një set zyre ose aksesorë për zyrën jo vetëm që ndihmojnë në organizimin e tavolinës, por edhe të duket efektive dhe elegante!

#TOP 5 dhurata Set uiski - karafe uiski luksoz - këshilla për dhuratat e Krishtlindjeve për burra gra - set elegant dhe luksoz uiski

Këshilla për dhuratat e Krishtlindjeve për burra dhe gra

Dhurata luksoze si grupe xhami apo gota uiski - një këshillë për një dhuratë për Krishtlindje, pavarësisht nëse jeni burrë apo grua. Aksesorë që e bëjnë servirjen e uiskit ose burbonit një përvojë! Komplete elegante dhe elegante dhe elementë vere ose uiski në një dizajn të bukur - një shtesë unike për çdo shtëpi, zyrë, bar ose vilë si një dhuratë elegante dhe ekskluzive e Krishtlindjeve për kërkuesit. Një dhuratë e përsosur e Krishtlindjeve për prodhuesit e verës - ajrosës dhe dekantues, ose hapëse elektrike luksoze të verës do të jetë një pjesë integrale e nxjerrjes në pah të shijes dhe aromës së duhur të verës , servirjes dhe derdhjes së saj në një gotë. Jepni një dhuratë Krishtlindjeje një burri ose gruaje ose si një bakshish për një dhuratë për Krishtlindje për një baba, shef, koleg ose mik në formën e një komplete të bukur pijesh ose gotash ose aksesorësh për servirjen e alkoolit ose verës.

Dhurata #TOP 6 Kornizë fotografike dixhitale me WiFi - një dhuratë për të gjithë familjen e ndarjes së fotove direkt nga telefoni juaj celular në një kornizë fotografike me prekje

dhuratë për familjen, dhurata për Krishtlindje për të gjithë

Kjo është një dhuratë e mrekullueshme e Krishtlindjeve për të gjithë familjen ! Kornizë fotografike dixhitale me WiFi, ku ndani fotot tuaja në internet direkt nga telefoni juaj. Imagjinoni mundësinë e mrekullueshme për të ndarë imazhe të bukura me miqtë tuaj nga çdo cep i botës. Bëjani këtë dhuratë praktike nën pemë gjyshërve , të cilët do të vendosin në raft një kornizë fotografish me një ekran me prekje dhe do t'u dërgojnë foto nga çdo pushim, udhëtim ose një foto e një shtese të re në familje. Kjo kornizë fotografish është një ide e shkëlqyer për dhuratat nën pemë për mamin, babin dhe në fakt për të gjithë familjen. Korniza e fotografive me madhësi ekrani 7" dhe 10" ka një memorie të integruar 8 GB, ku mund të ngarkoni qindra foto dhe të zgjidhni midis tyre ato idealet për raste të ndryshme, ose të vendosni një prezantim fotografik.

Dhurata #TOP 7 Trëndafili ari 24K - një dhuratë Krishtlindjesh për një grua (femra) dhe për një ditëlindje që nuk do të zhgënjejë kurrë

Dhurata e Krishtlindjeve për ditëlindjen e Krishtlindjeve për femrat

Dhurata më e bukur e Krishtlindjeve për një grua, nënë, të dashurën. Një trëndafil ari 24 karatësh është dhurata perfekte nën pemë ose thjesht nga dashuria. Që nga kohra të lashta, një lule ka qenë dhurata më e bukur për një grua. Lulja shpreh një simbol të dashurisë, respektit, bukurisë dhe vlerës së madhe. Ky trëndafil i artë, i zhytur në ar 24 karat , do të nxjerrë në pah dashurinë tuaj dhe do të kënaqë gjysmën ose gruan e dashur të jetës suaj, një dhuratë e bukur Krishtlindjesh që do të kënaqet gjithmonë. Edhe pse trëndafilat e gjallë do të thahen dhe thahen, ky trëndafil i vërtetë i zhytur në ar 24k do të zgjasë përgjithmonë. Një dhuratë e bukur romantike që do të mahnitë të gjithë, një trëndafil unik dhe i përjetshëm që nuk thahet kurrë dhe nuk ka nevojë për ujë.

Dhurata #TOP 8 - Set TIKI KRIKAT me 4 copë - këshillë dhuratë për burra ose gra - gota qeramike ekzotike për koktej

Ide për një dhuratë për Krishtlindje për femra dhe meshkuj

Dhuratë ekzotike e Krishtlindjeve - gota kokteji shumëngjyrëshe TIKI MUGS, gota perfekte për të gjitha pijet, shaketë ose koktejet, nga punch Havai deri tek pijet lime. I përshtatshëm si dhurata e Krishtlindjeve për miqtë, familjen ose zyrën, një shtesë elegante në ambientet e brendshme dhe të jashtme (oborri i pasmë, kopshti dimëror ose tarraca). Kjo dhuratë nuk është vetëm për Krishtlindje, por mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Krijoni një atmosferë tropikale në shtëpinë tuaj, gjallëroni festat dhe festat tuaja me këtë grup prej katër gotash qeramike TIKI. Gotat për pije të përziera gjithashtu bien në sy të bukur në një raft, si një shtesë me stil në brendësinë tuaj, ose si dhuratë për shefin, burrin ose gruan tuaj.


#TOP 9 Ngrohëse e belit HIPPSY - dhurata Krishtlindjesh për femra
Dhurata e Krishtlindjes për një grua nën pemëdhurata e grave për Krishtlindje nën pemëDhurata e Krishtlindjeve për gratë për Krishtlindje nën pemë

A e dëgjoni vazhdimisht partnerin tuaj duke u ankuar se pjesa e poshtme e shpinës së saj është e ftohtë? Dhe se ende nuk e dëgjon thënien tuaj që ajo duhet të vendosë të paktën një xhup rreth belit, apo jo? Zgjidheni me këtë dhuratë për Krishtlindje! Çdo grua me siguri do ta mirëpresë këtë aksesor në modë dhe në të njëjtën kohë një dhuratë të dobishme Krishtlindjesh për gratë - rripin e ngrohjes Hippsy. Kështu që ju nuk do të prishni asgjë me këtë dhuratë , përkundrazi, i dashuri juaj do të jetë i kënaqur që ju kujdeseni për shëndetin e saj dhe gjithashtu do të vlerësojë faktin që kjo dhuratë është edhe në një ngjyrë shik. Hipsy - Ngrohja e belit është një ngrohës i ri për pjesën e poshtme të shpinës që do të mbrojë boshtin dhe pjesën e poshtme të shpinës gjatë ditëve më të ftohta.

#TOP 10 dhurata Këpucë me dritë LED - dhurata Krishtlindjesh për fëmijë

Dhurata të Krishtlindjeve për fëmijë fëmijë
Hooray... më në fund falas, sepse janë Krishtlindje! Ndaj bëni këtë dhuratë të mrekullueshme të Krishtlindjeve për fëmijët, gratë dhe burrat - këto këpucë elegante me ndriçim LED me thembra LED me shumë ngjyra, me të cilat të gjithë do të shkëlqejnë në një festë, disko apo festival. Ky aksesor i modës i bën këpucët LED një dhuratë të shkëlqyer sepse Krishtlindjet po vijnë dhe stina e Krishtlindjeve është plot argëtim dhe kërcim. Dhe veçanërisht brezi i ri do të vlerësojë që ngjyrat e ndryshme mund të kontrollohen përmes bluetooth përmes celularit dhe madje LED-të me ngjyra reagojnë ndaj ritmit të muzikës. Atlete LED me dritë - një dhuratë e lezetshme jo vetëm për të rinjtë.

# TOP 11 dhurata Gjëra të ngrohta për trupin - për babanë, nënën, gjyshen, gjyshin për të gjithë

Dhuratat e Krishtlindjeve për meshkuj Dhurata e Krishtlindjeve për burrin, burrin, mikun - doreza
Dimër, dimër, dimër... brrrr por jashtë është ftohtë. Por nuk ka pse të jetë, mjafton nëse u jepni të dashurve apo miqve tuaj gjëra të ngrohta për trupin . Për shembull, shtroja të tilla të ngrohta për këpucë, kjo është një bukuri... Kjo është ndjesia kur dikush ecën në rrugë, jashtë është ftohtë, dhe në të njëjtën kohë këmbët janë të ngrohta. E paçmuar... Ose doreza me ngrohje, çorape, mëngë ose një ngrohës i poshtëm - kjo është një dhuratë e shkëlqyer për Krishtlindje për prindërit , por edhe për burrat, gratë dhe fëmijët. Thjesht blini, vendoseni dhuratën poshtë pemës, shpaketoni dhe vishni... dhe thjesht shijoni ngrohtësinë edhe nëse jashtë është i ftohtë.

Dhurata #TOP 12 Globi kundra gravitetit ose llambë nate - një shtesë ideale për brendësinë tuaj

dhuratë origjinale për Krishtlindje Ide dhuratash për dhuratat e Krishtlindjeve
Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë vërtet mbresëlënëse për Krishtlindje për një burrë apo grua ose si një dhuratë për prindërit , jepini këtë glob fantastik që leviton kundër gravitetit ose llambë nate lundruese nën pemë. Janë vërtet dhurata shumë unike dhe origjinale nën pemën e Krishtlindjes apo për ndonjë festë tjetër! Nëse jeni mësuar me një glob klasik në stendë apo një llambë nate të zakonshme, që pothuajse të gjithë e kanë në shtëpi, nuk ka rëndësi. Por kjo dhuratë noton në ajër dhe madje rrotullohet! Është një shtesë e përkryer për zyrën, shtëpinë, apartamentin ose vilë, për shembull, do të duket e mrekullueshme në një dhomë me një oxhak dhe një bibliotekë!  

# TOP 13 dhurata çelësa USB - bizhuteri - dhuratë për një grua, nënë, gjyshe, motër, të dashurën)

Dhurata Krishtlindjesh për femra

Krishtlindje, prag Krishtlindjesh, atmosferë e bukur, fjolla dëbore jashtë para dritares dhe i dashuri juaj që shpalos një dhuratë nga ju. Ju prisni, ju vjen keq... ajo do të jetë e kënaqur, apo jo? Por sigurisht, ne e garantojmë! Një dhuratë e Krishtlindjeve për gratë në formën e bizhuterive, në fund të fundit, asnjë grua nuk mund t'i rezistojë një dhuratë kaq të mrekullueshme të Krishtlindjes ! Kënaqni syrin e gruas me një bizhuteri të bukur ekskluzive në formë zemre dhe madje edhe me një çelës USB të integruar me kapacitet të madh. Çelësa USB ekskluzivë dhe me stil ose disqe flash në formën e bizhuterive, gurëve të çmuar, personazheve, makinave ose buzëkuqit - një dhuratë luksoze e Krishtlindjeve për çdo grua.


#TOP 14 dhurata Kamerat e makinave - Dhurata Krishtlindjesh për meshkuj dhe gjithë familjen

dhuratë për një burrë për Krishtlindje
Nëse jeni duke kërkuar dhuratën e duhur për një mashkull , një aparat fotografik makine me cilësi të lartë me GPS, rezolucion 4K, lente të dyfishta është ndoshta ëndrra e çdo njeriu me makinën e tij. Regjistron lëvizjen e makinës dhe e mban nën vëzhgim 24 orë në ditë . Siguri e garantuar, e cila ndihmon në vërtetimin e pretendimeve të sigurimit dhe gjithashtu shërben si kuti e zezë për regjistrimin e koordinatave GPS. Ne kemi disa modele të shkëlqyera për të zgjedhur, por nëse keni humbur në termat teknike në fjalitë e mëparshme, na telefononi dhe ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë me zgjedhjen tuaj :) Kamera është e përshtatshme si dhuratë për babanë për Krishtlindje , ose një dhuratë personale për një burrë - një entuziast i makinave. Por në fakt është gjithashtu një dhuratë për të gjithë familjen , sepse kurrë nuk e di se çfarë mund të ndodhë dhe është gjithmonë mirë të kesh prova se kush bëri një gabim ose çfarë ndodhi në të vërtetë në rrugë.


#TOP 15 dhurata Kopsat e rripit - dhurata Krishtlindjesh për fëmijë

Dhurata e Krishtlindjeve për fëmijë fëmijë
A veshin rripa miqtë, familja dhe partneri juaj? Sigurisht po. Pra, në atë rast, rifreskojeni rripin me një shtrëngim kaq elegant dhe të lezetshëm, dhe jo vetëm për të rinjtë. Kopsat e rripit metalik cilësor. Modele dhe motive të ndryshme për të zgjedhur si muzikë, film vizatimor, ushtri, i çmendur, qesharak, marka dhe këshilla të tjera të kopsave të rripave metalikë mund të gjenden në dyqanin tonë elektronik, thjesht zhyteni në botën e komikeve, grupeve të këngës, serialeve të animuara si p.sh. Southpark ose motive të tjera interesante që me siguri do t'ju pëlqejnë si dhuratë nën pemë.

# TOP 16 dhurata Bluza feste LED - Dhurata pema e Krishtlindjeve për fëmijë, adoleshentë

këshillë ide dhuratë për Krishtlindje
Koha e Krishtlindjeve, argëtimi i Krishtlindjeve, festa e Krishtlindjeve dhe disko... Ky sezon është i përsosur për ata që duan të jenë në qendër të vëmendjes dhe të shkëlqejnë, dhe një dhuratë e shkëlqyer poshtë pemës është një këmishë feste LED. Ky produkt i ri i nxehtë në tregun tonë - një bluzë LED ndezëse me sensor zëri , pulson sipas muzikës që luhet, më së miri në një disko, klub, festë apo festival. Bluzë LED që ndez në ritmin e muzikës - një dhuratë e shkëlqyer për Krishtlindje.


Dhurata #TOP 17 Topa argjendi magnetik - për momente të lira dhe lehtësim stresi

Dhurata e Krishtlindjes - Dhurata e Krishtlindjeve për fëmijë, fëmijë djem dhe vajza
Ju thjesht do t'ju pëlqejnë këto Topa Buckey . Është një dhuratë ideale e Krishtlindjeve për të dashurit tuaj. Topat magnetikë të argjendtë përmbajnë 216 topa që zhvillojnë aftësitë motorike dhe kreativitetin. Na besoni, sapo fëmijët, prindërit ose partneri juaj të hapin këtë dhuratë magjepsëse të Krishtlindjes nën pemë , ata nuk do të jenë në gjendje të shkëputen prej saj. Dhe përveç faktit që topat mbështesin zhvillimin e të menduarit dhe imagjinatës, ato gjithashtu funksionojnë si një qetësues efektiv i stresit pas nxitimit të përditshëm në punë ose për të rifilluar qelizat e trurit pas shkollës :)

# TOP 18 Dhurata Sleepphones - kufje për gjumë - për gjumin tuaj të qetë

dhuratë për nënën për Krishtlindje

Dëshironi të bëni një dhuratë të këndshme dhe në të njëjtën kohë të dobishme për Krishtlindje për prindërit, bashkëshortin, gruan apo fëmijët tuaj? Atëherë këto telefona gjumi janë zgjidhja e duhur! Nuk ka asgjë më të këndshme se një gjumë i qetë dhe është akoma më mirë nëse bini në gjumë me melodi të buta në kufjet që zgjidhni, në mënyrë që muzika juaj e preferuar të luajë në veshët tuaj. Sigurisht që nuk duhet t'i përdorni vetëm për të fjetur, por mund t'i dëgjoni edhe kur studioni ose pushoni. Thjesht vendosni këtë shirit koke , lidhni një MP3 player, Walkman ose iPod , uluni rehat ose shtrihuni dhe relaksohuni :)

Dhurata #TOP 19 Topantistres CAOMAR - për t'ju mbajtur të qetë :)

Dhurata e Krishtlindjeve për të gjithë

Krishtlindja është një festë paqeje dhe dashurie... Atëherë ne jemi të qetë, të lumtur dhe gëzojmë rehati dhe mirëqenie. Por çfarë atëherë, kur pushimet kanë mbaruar dhe ne i rikthehemi detyrave të përditshme dhe kaosit dhe sigurisht stresit të shpeshtë? Në ditët e sotme as që habitemi që stresi pothuajse po bëhet hija jonë. Dhe pikërisht atëherë është mirë të kemi një ndihmës qetësues për të lehtësuar tensionin , veçanërisht kur na vjen të bërtasim dhe të thyejmë diçka :) Dhurojini këtë lodër të mahnitshme qetësuese relaksuese - topin antistres CAOMAR për Krishtlindje nën pemë . Një dhuratë neutrale e Krishtlindjeve për të gjithë , qoftë për prindërit, fëmijët, burrat apo gratë.

#TOP 20 Dhurata stimulues muskulor EMS - për ta mbajtur figurën tuaj në formë edhe gjatë festave

dhuratat e Krishtlindjeve për meshkuj meshkuj
Por a e dini? Festat e paqes, dashurisë, dhuratave, mirëqenies, dhe kjo përfshin të ngrënit e tepërt. Janë Krishtlindje :) Dhe shumë prej nesh pas festave me siguri e kanë problem të mbyllin zinxhirin ose të përshtaten me veshjen tonë të preferuar. Por me këtë dhuratë për Krishtlindje , ka një shans që figura juaj të mos ndryshojë aq shumë edhe pas gjithë ushqimit të shijshëm dhe relaksimit përreth. Një stimulues i muskujve si dhuratë nën pemë do të kënaqë jo vetëm dashamirët aktivë të fitnesit, por edhe të gjithë ata që nuk kanë asgjë për të bërë në këtë kohë të ngjeshur. Dhe ata me siguri do të mirëpresin një dhuratë të tillë për Krishtlindje . Një dhuratë universale si për meshkujt ashtu edhe për femrat do ju vijë në ndihmë edhe pas Krishtlindjeve, mund ta përdorni edhe në punë pas Vitit të Ri.

Dhurata #TOP 21 Piano Rolling - për momente relaksi dhe një eksperiencë artistike

Dhuratat e Krishtlindjeve - piano

Natë e heshtur, natë e shenjtë... edhe një këngë e tillë mund të luhet gjatë festave të Krishtlindjeve në shtëpinë tuaj. Thjesht hapni pianon si një dhuratë për Krishtlindje dhe mund të luani çdo melodi që dëshironi. Dhe që ju nuk jeni një virtuoz i përsosur dhe nuk mund të luani piano kaq magjepsëse? Nuk ka rendesi. Kjo dhuratë nuk i intereson nëse luhet mirë dhe me siguri do të luajë edhe një këngë të zotëruar amatorisht, në fund të fundit, bëhet fjalë për relaksim dhe argëtim. Një piano rrotulluese Bluetooth është padyshim një nga dhuratat e Krishtlindjeve për prindërit, gjyshërit, fëmijët ose si një dhuratë e Krishtlindjeve për të gjithë familjen. Dhe nëse mund t'i bini shumë mirë pianos, krijimet tuaja muzikore do të vlerësohen jo vetëm nga familja juaj, por edhe nga fqinjët tuaj :)

Dhurata #TOP 22mikrofoni bluetooth Karaoke - bëni një shfaqje këndimi në shtëpi :)

këshilla ide për dhurata për fëmijë fëmijët për Krishtlindje

Krishtlindjet dhe Viti i Ri janë pothuajse këtu, festat më të bukura të vitit. Këto ditë thjesht jetojmë në një kohë kaotike dhe nuk e kemi idenë se kur të gjejmë një kohë për t'u argëtuar, kërcyer apo festuar, ndaj le të bëjmë një disko në shtëpi me këtë dhuratë për të gjithë familjen . Një mikrofon bluetooth karaoke është një dhuratë e përsosur për Krishtlindje , e cila do t'i bëjë të gjithë të qeshin ose të qajnë - përderisa performanca e këndimit është aq magjepsëse që u bën përshtypje të gjithëve, ose përkundrazi, aq e tmerrshme sa duan të qajnë :) Provoni të këndoni këngë të famshme dhe prisni përgjigjen e spektatorit. Dhe se familja juaj po rrotullohet në dysheme duke qeshur? Edhe çfarë? Në fund të fundit, të gjithë kanë nevojë për argëtim. Dhe kjo dhuratë e mrekullueshme e Krishtlindjeve për fëmijë, burra dhe gra, ose për punë si dhuratë për të gjithë ekipin, është e garantuar të sjellë shumë argëtim dhe të krijojë festën e duhur :)

Dhurata #TOP 23 Shamitë e fytyrës - një dhuratë e përsosur imazhi për të gjithë

dhuratat e Krishtlindjeve
Si thua për një dhuratë për Krishtlindje nën pemë për një adhurues filmash apo kafshëdashës? Keni dikë në lagjen tuaj që i pëlqen sportet, hiking, por është gjithashtu i përgjegjshëm dhe në modë? Gjetja e një dhuratë për një person të tillë shpesh mund të jetë një sfidë - pasi ata do të blejnë vetë shumicën e pajisjeve të nevojshme. Por ju nuk do të prishni asgjë me një shall të fytyrës. Në ofertën tonë do të gjeni të gjitha llojet e modeleve dhe dizenjove në motivet e heronjve apo personazheve tuaja të preferuara. Shamia mund të vishet në shumë mënyra, të tilla si një mbulesë e kokës, një shirit djersës ose një maskë për fytyrën. Shallet me model të shitur nga ne janë prej 100% poliestër, falë të cilit janë në gjendje të kapin papastërtitë dhe ndotësit në mënyrë më efikase sesa materialet e tjera të përdorura në prodhimin e shalleve të fytyrës.

Të gjitha këto dhe shumë të tjera mund t'i gjeni në e-shop: www.cool-mania.al