Topa kundër stresit - CAOMARU

Kodi: 11-079
1 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Topa kundër stresit - CAOMARU për t'ju ndihmuar të largoni stresin. Kompleti përfshin 4 fytyra të ndryshme - të përshtatshme për një situatë të veçantë

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Po qesh çdo ditë? Qaj ? Ndihesh mirë? Jeni të stresuar? Ne kemi topat e veçantë CAOMARU për çdo situatë.

Topa kundër stresit - CAOMARU për t'ju ndihmuar të largoni stresin. Kompleti përfshin 4 fytyra të ndryshme - të përshtatshme për një situatë të veçantë.

Topa kundër stresit

CAOMARU - Topa kundër stresit për t'ju ndihmuar të largoni stresin. Ne ofrojmë 4 shprehje të ndryshme të fytyrës të cilat mund t'i shtypni. Çdo top është krijuar për të shprehur emocione të ndryshme . Ato janë me gëzof, përshtaten perfekte në dorën tuaj. Ato janë bërë nga rrëshirë poliuretani.

Shprehni ndjenjat tuaja përmes CAOMARU. Ideale si dhuratë.

caomaru

Topat kundër stresit - CAOMARU janë vërtet të mahnitshëm dhe do t'ju pëlqejnë..

Çmimi vlen për topin antistres 1 copë CAOMARU.
(me zgjedhjen tuaj)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim