Organizuesi i tabakasë së letrës ngjyrë e zezë prej druri + lëkurë + aksesorë ari

Kodi: 96-040
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Organizuesi i tabakasë së letrës ngjyrë e zezë prej druri + lëkurë + aksesorë ari. Tabaka dokumentesh luksoze të punuar me dorë për zyrën tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Organizator tabaka letre ngjyre e zeze druri + lekure + aksesore ari. Tabaka dokumentesh luksoze të punuar me dorë për zyrën tuaj. Ky tabaka unike e dokumenteve me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të klasit të parë, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të aksesorëve të artë dhe drurit të zi duket jashtëzakonisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Tabaka e letrës ka përmasa 10x23x32 cm.

Trupi është prej druri, pjesa e brendshme është e veshur me kamoshi dhe aksesorët anësor metalikë janë në ar. Ky aksesor tavoline është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër! Ka 2 tabaka dokumentesh që ju japin më shumë hapësirë për të ruajtur dokumentet dhe letrat. Tabaka është e pasuruar me menteshat anash rrëshqitëse ari , kështu që mund ta përdorni si të hapur ose të mbyllur.

Tabaka druri (tabak dokumentesh) me aksesore floriri

tabaka e zezë prej druri (tabak dokumentesh)

100% druri i punuar me dorë dhe i zgjedhur - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

dru i punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus Bërë nga druri i zgjedhur
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: aksesorë prej druri të zi dhe ari
plus Trup druri, metal, brenda kamoshi

Specifikim:

Materiali: dru, metal, kamoshi
Ngjyra e metalit: ari
Ngjyra e drurit: e zezë
Përmasat: 10x23x32 cm

Përmbajtja e paketës:

1 x tabaka druri (dyshe)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim