Gjinj me top - Top kundër stresit të gjirit - Gypi Squishy

Kodi: 11-497
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Gjoksi i topit - Topi i gjoksit kundër stresit - gjiri Squishy - topi i gomës në formën e gjoksit të një gruaje është një mjet i shkëlqyer për reduktimin e nervozizmit dhe stresit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Gjoksi i topit - Topi i gjoksit kundër stresit - Squishy Boob - top gome në formën e gjoksit të një gruaje është një mjet i shkëlqyer për reduktimin e nervozizmit dhe stresit. Është një imitim perfekt i bustit të një gruaje . Mund ta gatuani në duar, ta tundni ose ta shtypni butësisht. Nëse vërtet duhet të lironi zhgënjimin tuaj, mund ta hidhni gjithashtu. Askush nuk do të kundërshtojë dhe as ju nuk do të shqetësoni askënd.

Topi antistres i gjoksit të gomës në dorë - Squishy BOOB - ideale si një dhuratë unike për një mashkull

Topi antistres i gjoksit të gomës në dorë - GYQT Squishy

Stresi shkon anash

Topi në formën e gjoksit ka efekte antistres , mund t'ju relaksojë në çdo kohë, pavarësisht nëse jeni nervoz ose thjesht nuk ndiheni rehat. Përveç lehtësimit të tensionit, përdorimi i topit forcon edhe kyçin e dorës. Do të argëtoheni shumë me të dhe do të jeni gjithmonë në qendër të vëmendjes.


Material i mirë

Topi kundër stresit është i këndshëm në prekje dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë. Është bërë prej gome fleksibël dhe i përfunduar me një thithkë të krijuar me kujdes. Do të habiteni se sa realiste duket.


Specifikim :

  • Diametri Ø 10 cm
  • Dimensionet e paketimit: 10 x 10 x 10 cm
  • Pesha: 363 gram
  • Materiali: Gomë fleksibël


Përmbajtja e paketës:

1x top kundër stresit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%
100%
Darko Marinkovic

Gjinj me top - Top kundër stresit të gjirit - Gypi Squishy

Origjinale
Paketimi i dëmtuar
Përkthyer nga: sr