Borat mankini - rroba banje (kostume banje) kostum legjendar kostum për banje ose veshje bikini

Kodi: 11-521
900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Borat mankini - rroba banje (kostume banje) kostum legjendar kostum për banje ose veshje me bikini. Ju thjesht nuk mund të humbisni këto rroba banje unike Borat në shitje.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Borat mankini - rroba banje (kostume banje) kostum legjendar kostum për banje ose veshje bikini. Thjesht nuk mund të humbisni këto rroba banje unike Borat në shitje, do të jeni gjithmonë në qendër të vëmendjes. Askush nuk do t'ju anashkalojë në pishinë dhe më pas do të dëshirojë edhe rroba banje menjëherë. Ky kostum banje me ngjyrë jeshile të çelur është dhurata perfekte për shakaxhiun e ujit që nuk ka frikë t'i bëjë ballë apo të gjallërojë festat verore, festat dhe festimet. Në një madhësi universale, ato i përshtaten të gjithëve.

Kostum me rroba banje Borat - Kostum bikini

Kostum me rroba banje Borat - Kostum bikini

Veshje bikini mankini me tanga borat

Me rroba banje jeshile të ndezura nga komedia me famë botërore Borat, askush nuk do t'ju anashkalojë në pishinë apo në plazh! Rrobat e banjës janë shtesa perfekte e ujit për çdo shakatar të patrembur ose për të gjallëruar festën dhe festën e beqarisë.

veshje me bikini mankini borat tanga

Specifikim:

  • I njohur nga filmi Borat
  • Larje me dorë
  • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Pesha: 31 gram

Përmbajtja e paketës:
1x rroba banje Borat

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

99%