Asistent multifunksional portativ kuzhine mini mikser dhe prerës me bateri 1200 mAh

Kodi: 11-507
3 900 L 2 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Asistent multifunksional portativ kuzhine mini mikser dhe prerës me bateri 1200 mAh. Ndihmës (slicer) i gjithanshëm me valë dhe jashtëzakonisht praktik për kuzhinë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Asistent multifunksional portativ kuzhine mini mikser dhe prerës me bateri 1200 mAh. Ndihmës (slicer) i gjithanshëm me valë dhe jashtëzakonisht praktik për kuzhinë. Mund ta përdorni për të prerë ose bluar lloje të ndryshme ushqimesh - arra, fruta, perime ose mish. Prerësi është mjaft i fuqishëm për të prerë të gjithë përbërësit dhe ende përshtatet në pëllëmbën e dorës. Falë modelit të tij të lëvizshëm dhe kompakt, mund ta përdorni kudo në kuzhinë, sepse nuk keni nevojë për prizë për të, ai zë një hapësirë minimale.

Mini mikser kuzhine me permasa vetem 19,5 x 9,5 x 9,5 cm

mini mikser fshese karikimi kuzhine

Lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u mbajtur

Prerësi i rikarikueshëm është i lehtë dhe zë pak hapësirë , kështu që është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në kuzhinë, por gjithashtu i shkëlqyeshëm për pikniqe ose kampe. Përveç prerësit, paketa përfshin një kabllo USB për rimbushjen e prerësit dhe 2 kontejnerë me vëllim 200 dhe 300 ml. Përveç kësaj, paketa përfshin edhe 2 thika të përshtatshme për çdo madhësi enë.

prerës portativ karikimiSpecifikim:

  • Materiali: ABS, çelik inox dhe gome
  • Përmasat: 19,5 x 9,5 x 9,5 cm
  • Pesha: 350 g
  • Bateria: 1200 mAh
  • Fuqia e vlerësuar: 30 W
  • Hyrja: 5V/1A


Përmbajtja e paketës:

1 x mini prerës portativ
1x enë prej 200 ml
1x enë 300 ml
1x kabllo USB
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim