Batanije snuggie - Batanije prej leshi me mëngë të veshura - 140x180 cm

Kodi: 11-454
3 500 L 2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Batanije Snuggie - Batanije e butë prej leshi me mëngë të veshura - 140x180 cm​. Në këtë mënyrë mund të pushoni në divan ose kudo që të jeni.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Batanije Snuggie - Batanije e butë prej leshi me mëngë të veshura - 140x180 cm​. Në këtë mënyrë mund të pushoni në divan ose kudo që të jeni. Mund të uleni dhe të pushoni në divan ose kudo që të jeni duke shijuar një pije. Lehtë për t'u ruajtur dhe shumë popullor. Kjo batanije e ngrohtë me mëngë do t'ju mbajë ngrohtë dhe gjithashtu do t'ju lejojë duart tuaja të lëvizin gjatë aktiviteteve dhe të shtrihen rehat. Batanija do të përdoret për të gjitha aktivitetet si relaksim, thurje, lexim, ngrënie. Nuk ka heqje të panevojshme të duarve nga batanija dhe nuk ka nxehtësi që rrjedh nga poshtë batanijes. Dizajni është në përmasa standarde me një lesh shumë të butë dhe të trashë . Ai është lehtësisht i përshtatshëm për aktivitete në natyrë si p.sh. Barbecue, kamping, ose në mbrëmje të ftohta në vilë ose në kopsht .

Batanije Snuggie Fleece me duar të lira - për të parë TV ose për t'u çlodhur

batanije e butë prej leshi snuggie - e veshur pa mëngë

Nëse i përkisni atyre që duan momentet e qeta para televizorit ose me një libër të mirë , kjo batanije me mëngë është bërë vetëm për ju. Është një kombinim i një batanije dhe një banjoje , falë të cilave do të jeni të këndshëm dhe të ngrohtë. Mëngët sigurojnë lëvizje të rehatshme të duarve pa zhveshje dhe rrjedhje të ngrohtësisë. Batanija me mëngë është një dhuratë praktike dhe e ngrohtë për të gjithë ata që duan të mbulohen me ngrohtësi dhe të shijojnë programin e mbrëmjes me ngrohtësi dhe rehati. Batanije komode dhe e ngrohtë me mëngë për një person ideal për rehati dhe mbulim në shtëpi gjatë dimrit të ftohtë.

Karakteristikat e produktit:

Kombinim i batanijes së ngrohtë me banjo
Dizajn inovativ dhe funksional
I pershtatshem per te gjitha moshat
Përfshihet: çantë praktike
Lahet në lavatriçe në 40°C
E disponueshme ne ngjyrat: blu dhe bezhe
Materiali: 100% Poliester
Përmasat e produktit: 140 x 180 cm
Përmasat e paketimit: 30 x 27,5 x 10 cm
Pesha neto: 573 gram

Përmbajtja e paketës:

1x batanije leshi
1 x çantë praktike

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

96%