Modeli i skeletit - Skeleti anatomik i njeriut 3D i plotë Skelet i madh me përmasa reale 1,70 m

Kodi: 11-455
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Modeli i skeletit - Skeleti plastik 3D i plotë anatomik i njeriut 1,70 m, një dhuratë qesharake jo vetëm për Halloween ose raste të tjera feste

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Modeli i skeletit - Skeleti plastik 3D i plotë anatomik i njeriut 1,70 m me përmasa jetësore një dhuratë qesharake jo vetëm për Halloween ose raste të tjera feste. Me këtë skelet të përmasave reale, me siguri do të jeni gati për Halloween. Ky skelet me përmasa reale është 1,70 m i gjatë dhe do të trembë mysafirët tuaj me dizajnin e tij realist. Skeleti është i përsosur për shtëpi drithëruese, ose si pjesë e dekorimeve tuaja gjatë Halloween, apo edhe për shumë raste të tjera. Dizajni i përkulshëm ju ofron mundësinë për të vendosur skeletin në çdo pozicion drithërues ose qesharak që dëshironi. Së fundi, materiali lejon edhe llakimin dhe lyerjen e skeletit!

Skeleti model 3D me lartësi 170cm

Model 3D i skeletit plastik të njeriut me 170 cm lartësi

Dëshironi t'i thoni me shaka shefit tuaj se jeni të mbingarkuar dhe keni nevojë për pushime? Nuk ka problem! Vendosni skeletin plastik në vend të jush në karrigen e zyrës pas kompjuterit dhe shefi juaj me siguri do të vërejë se nuk jeni në punë. Ose që je punëtor dhe nuk pushon dhe fle çfarë po shkon drejt një skeleti të rraskapitur pas një kompjuteri, i cili nuk ka kohë për të pushuar për shkak të punës së tepërt :)

dhuratë qesharake - skelet plastik


Karakteristikat e produktit:

Materiali: ABS
Ngjyra: gri-e bardhë
Pesha: 1350 gram
Përmasat e produktit: 170 x 20 x 45 cm

Përmbajtja e paketës:

1 x skelet plastik

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

99%