Çadër e palosshme - ombrellë e lëvizshme + e palosshme në të bardhë në formë shishe vere

Kodi: 11-390
3 600 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Çadër e palosshme - e lëvizshme + ombrellë e palosshme në të bardhë në formë shishe vere. ombrellën e saj unike për femra dhe meshkuj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çadër e palosshme - e lëvizshme + ombrellë e palosshme në të bardhë në formë shishe vere. Kjo ombrellë unike për femra dhe meshkuj ka formën e një shishe vere dhe është e mrekullueshme për shiun , mund të shërbejë edhe si dekorim i brendshëm, pasi mund të qëndrojë në një sipërfaqe të sheshtë dhe duket si një shishe verë . Është e lehtë për t'u mbajtur dhe askush nuk do ta dijë se ka një ombrellë të fshehur brenda. Çadra e fortë është e papërshkueshme nga era dhe ka një funksion të shkëlqyeshëm - nuk do t'ju lagë kur e palosni ombrellën, për shembull, pasi të mbërrini në brendësi. Gjithçka që duhet të bëni është ta palosni dhe ta vendosni në shishe dhe ta mbyllni, në mënyrë që të mbyllni në mënyrë të sigurt ombrellën e lagur në shishe dhe të mos lagni veten, qilimat ose dyshemenë.

Është ideal për autobus, tren ose udhëtim. Dhe sigurisht për të punuar. Kur nuk bie shi, shërben si dekor apo aksesor elegant në raft apo tavolinë. Dhe kur bie shi, ju siguron mbrojtje nga shiu, pasi mbulon një sipërfaqe prej 1 metër dhe, pasi palos ombrellën, e ruan ombrellën e lagur brenda shishes së papërshkueshme nga uji. Është e përshtatshme si ombrellë për burra, ombrellë për fëmijë ose gra - është lehtësisht e përshtatshme për të gjithë.

Një ombrellë e madhe në formën e një shishe vere do t'ju mbrojë nga shiu ose era

çadër vere bootle e bardhë e palosshme

Çadra kundër erës mbron nga shiu dhe, pasi e palos ombrellën, e ruan ombrellën e lagur brenda shishes së papërshkueshme nga uji!

shishe vere ombrellë kundër erës

plus Dizajn unik i shisheve të verës
plus Çadër kreative dhe aksesor elegant në një
plus Një dhuratë e shkëlqyer për kolegët, miqtë, familjen ose si dhuratë për veten tuaj
plus Ruajtja e menduar e një ombrellë të lagur
plus Bosht hekuri i galvanizuar dhe brinjë çeliku
plus Ambalazh plastik cilësor në formë shishe

Vetitë:

Materiali: ABS
Dimensionet e ombrellës së palosur në shishe: 5 × 5 × 30,5 cm
Dimensionet e ombrellës së shpalosur: diametri 100cm
Pesha: 330 gram
Ngjyra: e bardhë me dorezë të zezë

Përmbajtja e paketës:

1x çadër në formën e një shishe vere

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim