Çanta e goditjes me fryrje - hedh në erë çantën e boksit për boks 152 cm

Kodi: 11-557
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Çanta e goditjes me fryrje - hedh çantën bop për boks 152 cm​  është një domosdoshmëri sportive unike. Mund ta përdorni në palestër dhe stërvitje klasike të sporteve luftarake.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çanta e goditjes me fryrje - çanta e fryrjes për boks 152 cm​ ​​është një domosdoshmëri sportive unike. Mund ta përdorni në palestër dhe stërvitje klasike të sporteve luftarake. Ai është i destinuar si për atletët për stërvitje me shpejtësi, stërvitje për qëndrueshmëri dhe teknikë, si dhe për lehtësimin e zhgënjimit dhe stresit.

Çanta Bop​ - Çanta boksi e fryrë me lartësi 152 cm

çanta bop Çanta boksi me fryrje me lartësi 152 cm

Lehtë për t'u përdorur

Fryjeni qesen e grushtimit, mbushni pjesën e poshtme me ujë dhe mund ta përdorni me siguri. Është ideal për palestra, shkolla, qendra fitnesi, por edhe në shtëpi. Për shkak të madhësisë së tij, mund të përshtatet në çdo dhomë, nuk është e nevojshme të keni një vend të dedikuar drejtpërdrejt për sportet. Mund të përdoret nga kushdo dhe përshtatet në çdo dhomë.

çantë boksi me qese fryrje për palestër

Specifikim:

  • Dimensionet e çantës së grushtimit: ø 60 x 152 cm
  • Kur fryhet, mbështetësja me qese është 152 cm e lartë
  • Materiali: PVC
  • Pesha: 485 g

Përmbajtja e paketës:
1 x çantë grushtimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim