Dispenser drithërash 6L - organizator (mbajtëse) 2 enë të zezë për ruajtje (corn flakes + muesli)

Kodi: 11-707
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Dispenzer drithërash 6L - organizues (mbajtëse) 2 enë të zeza për ruajtje (thekon + muesli) është projektuar për ta bërë mëngjesin tuaj pa probleme dhe të thjeshtë

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shpërndarja e drithërave 6L - organizator (mbajtëse) 2 enë të zezë për ruajtje (corn flakes + muesli) është projektuar për ta bërë mëngjesin tuaj pa probleme dhe të thjeshtë. Karakterizohet nga një dizajn elegant dhe një kapacitet bujar prej 6 litrash, gjë që e bën atë jo vetëm një shtesë funksionale, por edhe estetikisht tërheqëse për kuzhinën tuaj. Mundëson dozimin e thjeshtë dhe pa probleme të porcioneve, gjë që minimizon rrëmujën gjatë servirjes së drithërave.

Kavanoza me drithëra - Organizues (mbajtëse) për muesli dhe corn flakes

Kavanoza drithëra - Organizues (mbajtëse) për muesli dhe corn flakes 6l

Një zgjidhje praktike për mëngjesin e përditshëm

Shpërndarësi i drithërave është bërë nga materiali i qëndrueshëm ABS , i cili garanton një jetë të gjatë shërbimi. Dimensionet e tij janë 27,5 cm i gjerë x 16 cm i thellë x 38,5 cm i lartë dhe peshon vetëm 1,5 kilogramë, gjë që e lejon atë të vendoset lehtësisht në çdo ambient kuzhine. Ky shpërndarës është ideal për familjet që kërkojnë një zgjidhje praktike për mëngjesin e përditshëm.

organizues i kontejnerëve me shpërndarës të projektuar për drithërat me thekon muesli

Matja e saktë e sasisë së drithërave

Shpërndarësi i projektuar i drithërave vjen me një veçori inovative që lejon përdoruesit të matin me saktësi sasinë e drithërave që u nevojiten, duke reduktuar mbetjet ushqimore duke promovuar zakone të shëndetshme të të ushqyerit. Është ideal për përgatitjen e shpejtë dhe efikase të mëngjesit, i cili është veçanërisht i vlefshëm në mëngjeset plot tension.

Dispenser 6l për muesli me thekon drithëra

Specifikim:

  • Bërë nga materiali ABS
  • Përmasat: 27,5 cm e gjerë, 16 cm e thellë dhe 38,5 cm e lartë
  • Kapaciteti i shpërndarësit është 6 litra
  • Pesha është 1,5 kg
  • Dizajn modern dhe elegant
  • Mundëson dozimin e saktë të drithërave

Përmbajtja e paketës:
1x shpërndarës drithërash i dizajnuar me vëllim 6 l
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim