Drita e banjës - LED Dritë vaske lundruese nënujore Shumëngjyrëshe

Kodi: 11-573
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Drita e banjës - LED me ngjyra lundruese nën ujë dhe në pishinë, nuk do të keni më një banjë të mërzitshme. Thjesht vendoseni në ujë dhe argëtimi mund të fillojë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Drita e banjës - LED me ngjyra lundruese nën ujë dhe në pishinë, nuk do të keni më një banjë të mërzitshme. Thjesht vendoseni në ujë dhe argëtimi mund të fillojë. Kjo dritë shumëngjyrëshe LED me efekte të ndryshme ndriçimi do ta kthejë çdo ujë në një shfaqje drite nënujore . Do të argëtoheni.

Dritë LED në vaskë - Dritë nënujore RGB

LED për vaskën - Dritë nënujore RGB

Dritë simpatike

Provoni dritën simpatike LED lundruese për pishinën dhe vaskën dhe krijoni një atmosferë fantastike në shtëpi . Përshtatet në çdo lloj pishine dhe do t'i japë pishinës tuaj një prekje të mrekullueshme luksi. Një shfaqje simpatike me dritë pikërisht në shtëpinë tuaj, pikërisht në pishinën ose vaskën tuaj.

drita LED e banjës lundruese

Cilësime të ndryshme të dritës

Me dritën LED lundruese, mund të zgjidhni nga disa cilësime ngjyrash. Varet nga ju nëse zgjidhni një ngjyrë konstante apo ngjyrat alternojnë. Falë 4 dritave LED , do të jeni në gjendje të plotësoni atmosferën absolute sipas disponimit tuaj aktual.

Dritë LED nënujore

I sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur

Drita LED është e papërshkueshme nga uji dhe vjen me një peshë për ta mbajtur atë në këmbë dhe të shkëlqejë bukur. Nëse dritat LED nuk ndizen, thjesht ndërroni bateritë dhe do të mund të shijoni sërish momente relaksi në ujë. Drita LED lundruese është një dhuratë ideale për të gjithë pronarët e akuariumeve, pellgjeve ose pishinave që duan të diversifikojnë gjërat e zakonshme në një mënyrë jokonvencionale.

Specifikim:

  • i papërshkueshëm nga uji
  • shfaqje me dritë nënujore
  • 4 drita LED 5
  • efekte të ndryshme të ngjyrave të dritës
  • Përmasat: Ø8 x 5,5 x cm
  • Pesha: 96 gram

Përmbajtja e paketës:
1x dritë LED lundruese për banjë - dritë nënujore

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim