Dritë tualeti - Ndriçim LED i sediljeve të natës për ndriçimin me ngjyrë të WC me sensor lëvizjeje

Kodi: 11-572
2 400 L 1 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 333 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Dritë tualeti - Ndriçim LED i sediljes së natës për ndriçimin me ngjyrë të WC me sensor lëvizjeje​. Ndriçoni tualetin tuaj me ngjyra të ndryshme me dritën LED të WC.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dritë tualeti - Ndriçim LED i sediljes së natës për ndriçimin me ngjyrë të WC me sensor lëvizjeje. Ndriçoni tualetin tuaj me ngjyra të ndryshme me dritën LED të WC. Kur dëshironi të shkoni në tualet në mbrëmje, nuk keni më nevojë të ndizni dritën dhe të acaroni sytë tuaj të përgjumur. Sensori i dritës reagon ndaj lëvizjes, ndizet kur vini në tualet, përkundrazi fiket kur dilni.

Dritë sediljeje tualeti me sensor lëvizjeje - LED me ngjyrë

Dritë tualeti me sensor lëvizjeje - LED me ngjyrë

Instalim i thjeshtë dhe vendosje e lehtë

Instalimi i dritës LED të WC është shumë i thjeshtë, mjafton të futni 3 bateri AAA 1,5V dhe ta varni në buzë të tualetit. Ju mund të zgjidhni nga një gamë prej 8 ngjyrash : e kuqe, e verdhë, blu e hapur, blu, jeshile, magenta, vjollcë dhe e bardhë . Nëse drita ndotet, thjesht fshijeni me një leckë të lagur. Madhësia e dritës LED është universale për të gjitha tualetet.

Ndriçim LED tualeti - dritë tualeti


Specifikim:

  • Dritë LED për tualetin
  • Zbulimi i lëvizjes
  • Ajo ndizet vetëm në errësirë
  • 8 ngjyra te ndryshme
  • Përmasat: 8,5 x 6,5 x 1,5 cm
  • Pesha: 43 gram
  • Materiali: ABS


Përmbajtja e paketës:
1 x dritë LED tualeti me ngjyrë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim