Elefant prej pelushi me një projeksion të qiellit me yje me 13 melodi

Kodi: 11-698
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Elefanti prej pelushi me një projeksion të qiellit me yje me 13 melodi është shoqëruesi i përsosur për gjumin e qetë të fëmijës tuaj (fëmijët).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Elefanti prej pelushi me një projeksion të qiellit me yje me 13 melodi është shoqëruesi i përsosur për gjumin e qetë të fëmijës tuaj (fëmijëve) . Ky elefant i butë dhe i butë sjell një projeksion magjik të qiellit me yje në tavanin e dhomës së fëmijës suaj së bashku me 13 melodi qetësuese. Është krijuar për të ofruar një atmosferë komode dhe të sigurt kur bie në gjumë, duke e bërë atë një pjesë integrale të ritualit të mbrëmjes.

Elefant prej pelushi me projektor qielli dhe melodi

Një lodër e sigurt dhe e dashur për fëmijën tuaj

Mundësuar nga 3x bateri AAA (nuk përfshihen), ky elefant prej pelushi është shumë fleksibël në vendosje, kështu që mund ta vendosni kudo në dhomën e fëmijëve. Materialet e saj të sigurta dhe skajet e lëmuara janë ideale për të sapolindurit dhe fëmijët më të rritur, duke e bërë atë një lodër të sigurt dhe të dashur për fëmijën tuaj që në ditët e para të jetës së tij.

yje elefant projektor qielli me yje për fëmijë

Projeksioni i qiellit me yje

Një elefant prej pelushi nuk është thjesht një lodër e zakonshme, por një shoqërues i vërtetë për fëmijën tuaj gjatë netëve. Aftësia e tij për të projektuar qiellin me yje dhe meloditë e këndshme do ta ndihmojnë fëmijën tuaj të flejë paqësisht duke stimuluar zhvillimin e tij vizual dhe dëgjimor. Falë materialit poliestër dhe ABS, ky elefant është i qëndrueshëm dhe i këndshëm në prekje, duke e bërë atë një dhuratë ideale për prindërit dhe eksploruesin e tyre të vogël.

Specifikimet:

  • Materiali: Poliester, ABS
  • Përmasat e produktit: 30 x 21 x 11 cm
  • Pesha neto: 340 gram


Përmbajtja e paketës:

1x Elefant prej pelushi me projeksion qielli me yje
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim