Filxhan vetë-përzierës - filxhan kafeje me përzierje automatike (magnetike)

Kodi: 11-388
2 600 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kupa vetë-përzierëse - filxhan kafeje me përzierje automatike (magnetike)​ që punon me bateri, e bërë prej çeliku inox, e qëndrueshme dhe e sigurt për t'u përdorur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kupa vetë-përzierëse - filxhan kafeje me përzierje automatike (magnetike)​ që punon me bateri, e bërë prej çeliku inox, e qëndrueshme dhe e sigurt për t'u përdorur, e lehtë për t'u përdorur dhe mirëmbajtur. Udhëtoni shpesh? Dëshironi të shijoni pijen tuaj të preferuar kudo? Thjesht bëni kafe ose çaj - shtoni sheqer dhe nuk do t'ju duhet një lugë çaji për ta përzier. Pavarësisht nëse pija juaj është shumë e nxehtë ose nuk keni një lugë pranë - thjesht shtypni butonin në filxhan për të përzier pijen tuaj.

Kupa e përzierjes automatike do ta bëjë më të lehtë për ju të konsumoni çdo pije. Gjithashtu i përshtatshëm në shtëpi ose në vilë, brenda dhe jashtë. Këshilla perfekte për dhurata për të gjithë . Një filxhan i shkëlqyeshëm me përzierje automatike për adhuruesit e kafesë ose për ata që janë ende me nxitim dhe janë ende të zënë. Kjo filxhan kafeje padyshim do t'ju kursejë kohën dhe mundin.

Kupi që përzihet vetë përzien menjëherë pijen tuaj të preferuar pa asnjë problem.

turi auto magnetike vetëpërzierëse - filxhan për kafe


Padyshim që do ta vlerësoni pamjen e thjeshtë por me stil. Mund të vendosni gjithashtu një mbulesë në filxhan (të përfshirë) në mënyrë që të shijoni gjithmonë kafe të nxehtë. Mbulesa gjithashtu parandalon derdhjen e pijeve tuaja. Edhe nëse është një pije e nxehtë ose e ftohtë, kjo turi është bërë vetëm për të. Shijoni qumështin, pijet me çokollatë dhe lëngjet e frutave, ose supën e menjëhershme me këtë filxhan dhe lëreni të përzihet për ju. Kupa e kafesë prej çeliku inox mund të përdoret si filxhan i zakonshëm i pijes nëse nuk keni nevojë për funksionin e përzierjes. Është gjithashtu e lehtë për t'u larë, por mos e përdorni lavastoviljen ose mos e pastroni duke e zhytur plotësisht në ujë.

Filxhan trazues perfekt për adhuruesit e pijeve - çaj, kafe, qumësht, pije kakao, çokollatë të nxehtë, supë të menjëhershme.

turi vetëpërzierje - turi përzierës

Edhe pse kjo turi duket e mrekullueshme në çdo raft në banakun e kuzhinës ose tavolinën e kafesë, roli i saj kryesor është të lehtësojë punën. Ky aksesor kuzhine funksionon më shumë se një filxhan tipik kafeje me përzierje vetë dhe funksionon lehtësisht dhe komod. Thjesht shtypni butonin vetë-përzierës në turi dhe helika në fund rrotullohet dhe përzien përbërësit deri në shkumë. Nuk ju pëlqen kafeja e ftohtë? Nuk ka problem, kjo filxhan është inox dhe do ta mbajë temperaturën e pijes për një kohë të gjatë edhe në dimër.

Karakteristikat:

Mjaftojnë filxhan vetë-përzierës, 2x bateri AAA
Nuk keni nevojë për një lugë përzierjeje
E qëndrueshme dhe e sigurt për t'u përdorur
Ai përmban një kapak hermetik me një vrimë të vogël për pije
Larje vetëm me dorë, jo e përshtatshme për pjatalarëse ose mikrovalë
Lehtë për t'u pastruar. Thjesht mbusheni me detergjent dhe ujë dhe më pas shtypni butonin

Specifikimet teknike:

Materiali: ABS, metal inox (material ushqimor i sigurt)
Përmasat: 12 x Ø 9 cm
Pesha: 235 g
Vëllimi: 350 ml
Bateritë: 2xAAA (nuk përfshihen)

Përmbajtja e paketës:

1 x filxhan vetë-përzierës

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim