Fuçi druri mini 3L për përgjimin e verës, birrës ose pijeve të tjera - HARRISON

Kodi: 11-519
6 900 L 5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Fuçi druri mini ​​3L për përgjimin e verës, birrës ose pijeve të tjera - HARRISON​. Fuçia e drurit për pije do të përdoret për servirjen dhe ruajtjen elegant të pijeve të zgjedhura (verë, uiski).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Fuçi druri mini 3L për përgjimin e verës, birrës ose pijeve të tjera - HARRISON​. Fuçia e drurit për pije do të përdoret për servirjen dhe ruajtjen elegant të pijeve të zgjedhura (verë, uiski) . Fuçia prej druri është një rindërtim i një fuçie tradicionale vere ose uiski dhe do t'i shtojë një prekje traditës dhe argëtimit darkës tuaj. Prandaj është i përshtatshëm për shpërndarjen e verës së kuqe, të bardhë dhe trëndafili, uiski, raki, konjak, rum dhe likerë, lëngje dhe pije të ndryshme. Fuçia prej druri do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për të dashurit ose të njohurit tuaj.

Fuçi druri për kopshtin ose ambientet e brendshme për përgjimin e pijeve (verë, uiski)

Fuçi druri për kopshtin ose të brendshme për derdhjen e pijeve

Madhësi të mjaftueshme dhe dizajn praktik

Falë kapacitetit të madh prej 3 litrash, mund të servirni 24 gota verë ose 48 gota uiski. 2 çanta të përfshira dhe 2 rubineta ju japin mundësinë të zgjidhni midis servirjes së verës ose uiskit. Thjesht i hiqni qeset nga fuçia prej druri, i lani dhe i mbushni me pijen që keni zgjedhur. Thjesht tërhiqni rubinetat e rubinetit për të derdhur pijen tuaj të zgjedhur dhe kur ta vendosni përsëri rubinetin, mund ta shërbeni me lehtësi pijen.

fuçi për verë uiski druri mini 3L


Specifikim:

  • Mund të përdoret edhe me thasë vere me madhësi standarde
  • Materiali: dru pishe, plastikë, çelik
  • Diametri: Ø 20 cm
  • Dimensionet e fuçisë: 28 x 20 x 26 cm
  • Pesha: 1,07 kg


Përmbajtja e paketës:
1x fuçi druri për pije
2x çantë
2x rubinet

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%